Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 20.6.2013
Hic má asi na některé odrůdy negativní vliv, je vidět že špatně odkvétají a střapce jsou řídké. Z tohoto pohlůedu je dobře že jsem nechal probírku střapců až po odkvětu. První mé roubování "na zeleno" dopadlo snad dobře, roub začíná vyhánět první... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 20.6.2013
Bohužel, počasí dle předpovědi bude stát za velký kulový. Rajčata rostou krásně a dohánějí opoždění, v květináčích se vybarvují stále více. Preventivní postřik je na zvážení, budu o tom přemýšlet, ošetření by se však týkalo jen rostlin na záhonech,... celý příspěvek >
Malé papriky, 20.6.2013
Papriky vysazené letos ven nerostou, nevím proč ale nerostou. Už i lilky se pohly ale papriky ne.
Co vaše réva? (2013), 20.6.2013
Ochrana před deštěm je samozřejmě na místě ale není to všelék. V současné době je týden nádherně a horko, nepršelo ale přesto mi na révě nastartovala peronospora - je hodně vlhký a "těžký" vzduch, je to vidět na raní rose a i na ostatních předmětech... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 18.6.2013
Plody nemusí být opylené a nebo si rostlina redukuje jejich počet, u mne nic neobvyklého. U listů bych tipl nějakého škůdce, plíseň ve Vašich podmínkách ne (viz dodat výše).
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 18.6.2013
Kroucení listů může mít více příčin, i třeba vylamování velkých zálistků, to je však něco jiného než deformace ještě nevyvinutých listů, jejich degenerace nebo deformace vrcholů díky herbicidům.
Zarostlé lýko, 17.6.2013
V nějakém vhodném místě (uzel) se "proklovejte" ke špagátu, přeřízněte ho a za pomoci kleští se pokuste ho vytáhnout.
Kroucení listů u rajčat - proč?, 17.6.2013
Největší problémy dělají selektivní herbicidy, tzn. že ošetříte trávník proti plevelům a následně posekanou trávu kompostujete. Já měl při těchto problémech tři zdroje, koňský hnůj, kupovaný kompost z kompostárny a pytlovaný kompost. V jednom případě... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 15.6.2013
Úspěšnost mého letošního roubování rajčat rovná se nule, a tak jsem s tím praštil. Rajčata pěstovaná v kbelících se v mých podmínkách začínají vybarvovat i bez něj.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 15.6.2013 Obsahuje fotku
Máte někdo vysazenu odrůdu Indigo Rose? Očividně mi dělá potíž stanovit zralost. Mirek
Co vaše réva? (2013), 14.6.2013
Čím jste révu ošetřovali? Na smímku jsou vidět skvrny od nějakého postřiku.
Rajciny, cierne skvrny na listoch, 13.6.2013
Zeptám se Vás, tím Ridomilem jste stříkal proti čemu? V žádném případě nic nevytrhávejte, max odstraňte hodně poškozené listy. Já osobně moc nepoznám zda se jedná o septoriozu nebo jinou skvrnitost (bez těchto fleků nedají poslední roky rajčata ani... celý příspěvek >
Zalamování okurek, 12.6.2013
Pokud bych okurky, a zvláště ty roubované, nezaštipoval tak se za chvíli ve skleníku nepohnu, a to tam mám jen dvě.
Co vaše réva? (2013), 11.6.2013
Letos bude nejspíše bohatá úroda ledového vína!
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
Pokud chcete zachovat sklenice tak každopádně zastínit, pokud máte nějaký kus pletiva (králičího) tak udělejte válec, postavte na sazenici a přikryjte bílou netkanou textilií, ta je prodyšná a můžete ji tam nechat hodně dlouho. Samozřejmě že kraje... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika