Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013
U nás ještě včera vládlo nádherné letní počasí takže jsem to mohl naplánovat v pohodě, ještě zvažuji ošetřit rajčata ve skleníku ruskými preparáty které jsem vloni objednal u Estonců, protože bude vlhko. Na fajront jsem zavřel foliák s okurkama,... celý příspěvek >
Jak pribrzdit sazenice v kelimkach aby neprerostla (hokaido), 24.6.2013
Teď když je dáte ven tak se Vám stopro zastaví. Jinak ven na severní stranu do stínu.
Co vaše réva? (2013), 24.6.2013
Do jedněch květů pražilo slunce, do druhých prší, na ty chudáky brouky toho už asi moc nezbude ;o((( U mne zatím však v celkovém hodnocení převládají klady a úroda by měla být bohatá, ťuk ťuk ťuk. Konečně po dvou neúspěšných letech zarodily... celý příspěvek >
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013
Hlava vzhůru jakosi nejde protože by mi vítr nafoukal vodu do obličeje ;o)))) A melouny? Z 200 vysetých podnoží mám letos asi tak 50-60 rostlin, plod ještě žádný, ale ve skleníku už dokonce kvetou a venku už mají některé rostliny až 40-50 cm!!! Na... celý příspěvek >
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013
To co předvedla rajčata za posledních letních 14 dnů je prostě nádhera, radost pohledět. A dnes ráno? Kentus, fialový hnus, už ani nevím jak bych to co se vyrojilo pojmenoval (možná by se hodilo Kalousek). Včera jsem preventivně postříkal rajčata na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 24.6.2013
Nějaké takové prťavé černé broučky mívám na květech révy každoročně a velké spousty, stejně tak jako i na květech ostatních rostlin. Zda jsou to přímo oni nevím, ti "mí" se mi zdají oproti fotce menší. Škody nepozoruji.
Máme ubohé papriky, 24.6.2013
Díky nádhernému slunečnému a horkému počasí mi papriky ve skleníku i foliáku doslova poskočily před očima, bohužel venku se stále ještě nerozhodly zda porostou nebo ne. Přes nějaká ta malá negativa, jako např. že se v létě více potím, je přesně... celý příspěvek >
Plody na rajčatech nerostou, 24.6.2013
Jen tak pro zajímavost jsem se porozhlídl po netu a zelená nebo modrá plachta je celkem běžně v nabídce. Určitě by chtělo zeptat se někoho na zkušenosti při pěstování pod touto folií.
Mravenci ve skleníku, pasti vyschnou, 21.6.2013
Ano, můžete to sypat i venku, samozřejmě že nesmí pršet protože se jedná v případě Defeat o růžový prášek a v případě Substralu o krystalky cukru napuštěné něčím. Já to sypnu vždy na ojevené hnízdo nebo na místo kde se pohybují, samozřejmě že ne... celý příspěvek >
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 21.6.2013
"Tunelový sklopec je asi nejlepší možnost. Doporučuji jej ale umístit do míst, kam se nedostane kočka, jinak bude 100%-tním úlovkem právě ona" Tak to je pro mne zajímavý poznatek, a když se náhodou chytne kuna tak ji vypustím do přírody. ;o))))
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Takže když si udělám metr díru do země o metrovém průměru do které se bude stahovat voda, kterou následně vyčerpám tak na mě přijde Policie? To snad ne.
Hnojenie paradajok granulovanými slepačincami, 21.6.2013
Použil jsem do květináčů kravský granulovaný ale si přejdu na granulované slepičince. Díval jsem se na složení a slepičince mají výhodnější složení co se tvorby květů a plodů týče NPK (7-13-2), kravince N 1,5 %, P 2,5 %, K 3 %.
Sklizeň rajčat 2013, 20.6.2013
Slunko peče ale peklo i jiné roky, co možné uvaření, větrání?
Sklizeň rajčat 2013, 20.6.2013
Ty vogo, tak to jsem ještě neviděl, fakt je to spálené od slunce? Nemůže to drátěné sklo tvořit nějaké jakoby lupy?
Zdrava umera ve velikosti sazenice a kvetinace, 20.6.2013
Sazenice (tykve, cukety, melouny, papriky) potřebují asi tak 2-3 týdny na to aby se "aklimatizovaly" a pak se rozjedou. Dříve vysazená One-Ball už jede, kvete a nasazuje první plody, minulý týden vysazené Hokaida a spol. zatím čučí. U rajčat je to o... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika