Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 9.7.2013
Zatím je nechte ať si to rostlina "vyřídí" sama, na tohle je ještě čas.
Rajčata do skleníku, 9.7.2013
Jak jste na tom s rajčaty ve sklenících a foliovnících? Má první zkušenost s jejich pěstováním ve skleníku je dosti rozporuplná pokud srovnávám úrodu s úrodou na záhonech nebo v nádobách. Sázel jsem dost pozdě ale rostliny rychle nastartovaly a dnes... celý příspěvek >
Svinuté listy rajčat, 9.7.2013
Možností je více, mimo výše uvedených reakce rostlin na výkyvy počasí nebo i odrůdová záležitost. Choroba to není a není potřeba to nějak ošetřovat. Jen pro zajímavost, dělají mi to některé keříčkové odrůdy ve velkém, listy jsou srolované až hrůza,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 9.7.2013
Falcon je pro mne zajímavý díky jeho relativně krátké OL (14 dnů) i "kurýrovacími" účinky. U baráku ještě jeden postřik a bude to 3x, pak se budu muset poohlídnout po něčem jiném, nebo nyní něčím jiným a Falconem až "před sklizní", každopádně díky.
Choroby brambor, 8.7.2013
Podívejte se tady - ALTERNÁRIOVÁ SKVRNITOST BRAMBORU
Jaká je to choroba?, 4.7.2013
Zdravím Vás Frany, vypadá to že postřik u baráku zabral, na bobulích zůstaly jen tmavé skvrny, na listech příznaky nepozoruji. Udělal jsem i probírku listů a fazochů, omezil zálivku trávníku pod révou. Padlí jsem objevil až včera na zahradě na jednom... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 4.7.2013
Po těch deštích je plná kdejaká kaluž a kdejaký výmol, následné slunce a teplo k tomu, to je pro ně zn. ideál. Dyje se taky rozjela když upouštěli Nové Mlýny, to vše jim hraje do noty. Bez repelentu na zahradě ani ránu, i v tom hicu stačí rozhrnout... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Dovolím si založit novou diskuzi na téma melouny, i když si myslím že letos nebude moc rozsáhlá. Mám tady u sebe ještě pár sazenic které snad zítra vysadím aby nahradily ty zdechlé venku. Dnes to nejde bo je venku horký vichr jako kráva. V tuto dobu... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 3.7.2013
Čím soused hnojí, jak často hnojí, kdy vylamuje zálistky, vylamuje je vůbec, jak často zalívá, v čem má rajčata vysazena??? To vše může mít vliv na růst. V tomhle kroucení problém určitě nehledejte, a to že rostliny nemají plody je stav který v... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Naprostý souhlas, tohle je u rajčat běžný jev (i odrůdový) a není potřeba to nějak specielně řešit, mám to min. na třetině rajčat. Tohle nemá s pesticidy nic společného.
Jahody ze semen, 3.7.2013
Díky, s těmi kelímky to taky tak dělávám.
Jahody ze semen, 3.7.2013
Ano, tu chorobu mám na mysli. Už je nechám "doplodit" a pak zlikviduji. Nové odnože to nemají ale dovolím si tvrdit že tato odrůda skvrnitostí trpí celkem hodně, je fakt že jsem ošetření nikdy neprováděl. Ještě k těm jednoplodícím, sezona... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 3.7.2013
Poslal jsem Kiepenkerlům fotky ať se k tomu vyjádří, odpověď klasická ve stylu "vlk se nažral a koza zůstala celá", alespoň tomu tak rozumím. "Die Früchte an den Pflanzen sehen aus, wie sie für die Sorte typisch sind. Das Wachstum ist für eine... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Zhotovil jsem pro Delician vyvýšený záhon a vysadil do něj nové odnože z letošního výsevu, ještě letos by měly zarodit. Staré sazenice na jiném záhoně začaly plodit letos podruhé, ale už mají svou životnost za sebou, navíc je na nich choroba.... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Včera jsem sklidil dva plody Mini San Marzana, tato odrůda je skvělá, pevné plody, silná stěna, vydrží dlouho na keři, začínají zrát první Datterina ve skleníku i v květináčích, na ně jsem zvědavý. Berry na mne nezbyly takže ještě nevím jak letos... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika