Příspěvky uživatele - 255.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořcový stromek, 18.6.2013
dobrý den, aby vám kvetl musí se stále stříhat, já mám tři barvy už 5let a stříhám ho na podzim na jaře i nyní jarka
Chorvatsko - jak se jmenují rostliny, 24.5.2013
keř na obrázku je sapan jarka
Chorvatsko - jak se jmenují rostliny, 24.5.2013
květina na obrázku je calistemon-štětkovec jarka
Lilie, 28.2.2013 Obsahuje fotku
Lilie pěstuji pro potěšení a přikládám pár foto
Zahrada Dafral, 18.10.2012
Má prosím někdo zkušenosti s firmou Dafral? Chtěla jsem si objednat nějaké rostliny, ale zdají se mi vysoké ceny oproti velikosti rostlin. Děkuji. Jarka
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 5.9.2012 Obsahuje fotku
všechny květiny jsou krásné, také posílám nějaké foto
Identifikace květiny, 26.8.2012
Tuto rostlinu mám již několik let i v bílé barvě, je to plunbao, neboli olověnec jarka
Begonie nekvetou, 25.8.2012 Obsahuje fotku
Já měla podobný problém loni a pan Urs z Pardubic mi řekl, že je to nově zavlečeným škudcem roztočíkem.Letos jsem preventivně postříkala a kvetou, přikládám foto
Zahradnictví Tomáš Petro, 10.5.2012
Dobrý den, taky jsem měla letos objednané nějaké rostlinu a polovinu jsem vracela zpět.Fuchsie přišly asi čtyři cm vysoké a něco jen pahýl bez listů.Sice reklamaci uznali, ale že se nestydí takové rostliny posílat Jarka
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 10.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem z Chrudimska a už mi raší všech šest rostlin i ten co jsem měla loni vypěstovaný ze semen a byl ještě malý.Mají už asi 20 cm. Posílám obrázky jak mi loni kvetly.
Zahradnictví Lebiš, 13.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, já objednávám od Lebiše pravidelně a ještě se nestalo, že by přišly rostliny poškozené, vše se krásně rozrostlo. Jen ty barevné truhlíky dost praskají. Jarka
Převislá slunečnice, 23.1.2012
Slunečnici jsem měla před dvěma lety od starkla, květy asi 1cm v průměru, měla jsem ji na slunci a nebyla nic extra v katalogu je to přikrášlené jarka
Pochlubte se svojí zahrádkou, 14.8.2011 Obsahuje fotku
Přidávám obrázky balkonovek
Ibišek bahenní, 14.8.2011 Obsahuje fotku
Vykvetly mi konečně ibišky a jeden i z letošního výsevu
Minidurman - acnistus, 12.8.2011
Prosím, vykvetl někomu letos nasetý minidurman, mám ho už 120cm a stále nekvete. Dškuji
Další diskuze:  12345  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika