Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby v mulčovací kůře - odstranit ano či ne, 26.5.2010
Někdy přece musí přestat pršet a pak zmizí i houby. Jenom aby pak nezačalo sněžit... 
Houby v mulčovací kůře - odstranit ano či ne, 26.5.2010
Úplně stejné houby mám v kůře i já. Neřeším to, dokud se nestanou dominantní.
Pannonia kincse?, 26.5.2010
Zapomněl jsen na závěr: Pokud ji chcete ještě s jinými odrůdami, klidně ji zasaďte. Pokud by to měla být vaše jediná, zvolte jinou. Vybral-li jste si ji kvůli chuti, velikosti hroznu a bobulí, doporučuji místo ní Opál. Je nesrovnatelně odolnější... celý příspěvek >
Pannonia kincse?, 26.5.2010
Pokud nemáte nějakou nepříznivou orientaci zahrady, tak bez problémů. Pěstuji Panonii v Chomutově pod Krušnými horami, v 365 m u jižní zdi a dozrává cca v polovině až druhé dekádě září. Při přímém srovnání se stejnými odrůdami u p. Jonáše v Kolíně... celý příspěvek >
Pannonia kincse?, 26.5.2010
Pannonia má, alespoň u mne,  stejný nástup do plodnosti, jako ostatní odrůdy. V loňském roce v květináči zakořeněný řízek má letos nasazeny 1-2 květenství na každém letorostu. VJK
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 25.5.2010
Alespoň přibližný popis - hnusná.
Kompost - co do něj, 24.5.2010
Neušlapávejte, sedne si to samo. Pokud chcete urychlit zrání, přidejte močovinu. VJK
Zázraky v zahradě, 23.5.2010 Obsahuje fotku
Révu vinnou si vybrala pro mezipřistání tato stíhačka:
Světlá místa v trávníku, 23.5.2010
Máte ostrý nůž? Podobné fleky se tvoří při sekání tupým nožem, kdy jsou konce stébel roztrhány a zasychají. Zblízka by to bylo dobře vidět. VJK
Kdy sadit vinnou révu?, 23.5.2010
Dolomitický vápenec má nižší obsah hořčíku (10-23% uhličitanu hořečnatého) než vápnitý dolomit (23-41%) Vzhledem k tomu, že réva je na hořčík poměrně náročná, je lepší používat vápnitý dolomit. Dá se koupit i v prodejnách krmných směsí, velmi jemně... celý příspěvek >
Kdy sadit vinnou révu?, 23.5.2010
Použil bych dolomitický vápenec, nebo ještě lépe vápnitý dolomit. VJK
Choroba vinné révy Jupiter ve skleníku, 20.5.2010
Myslím, že se spíše dočkáte odpovědi, když vložíte foto... VJK
Břečtan na dům, 20.5.2010
To jsou pořád strašně vysoká čísla, snižte to ještě tak 3x a budete na reálné hodnotě. Fakt je, že v létě souvislé "ozelenění" fasády sníži oslunění a tím ohřívání stěn domu, takže skutečně může znatelně snížit náklady např. na... celý příspěvek >
Břečtan na dům, 20.5.2010
Úspora 20-30% energie ročně? Používejte vlastní hlavu a nevěřte slepě všemu, co se kde píše...
Hnojůvka z kopřiv, 20.5.2010
Můžete uvést postup "výroby" výluhu z kopřiv? Kopřiv mám, že bych je mohl prodávat... Díky. VJK
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika