Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První rok, 2.6.2010
Je zbytečné zakládat dvě stejná vlákna. Nějakou tu diskuzy máte třeba tady. VJK
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Slimáka žrát slimáka jsem při svitu baterky ještě neviděl. Zato si na jejich zbytcích vydatně pochutnávaly různé vícenohové potvůrky. VJK
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Poradil jsem si tak, že jsem založil kompost... VJK
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Čistě a ekoligicky je na záhoně rozpůlím, za 2-3 dny zcela zmizí. Různí hmyzáci se o ně s chutí postarají. VJK
Kyselina giberelinová a stolní odrůdy, 31.5.2010
Naprosto běžně jsou v obchodech prodávány kyselinou giberelovou "ošetřené" hrozny bezsemenné révy, nejčastěji Thompson seedless. Jsou asi 2x větší, než normálně. VJK
Co vaše réva?, 30.5.2010
S těmi 14 dny jsem byl asi příliš optimista. Budu rád za 20... VJK
Co vaše réva?, 30.5.2010
Nepřeťežoval jste ji úrodou? Já mám na Kodrjance na každém letorostu 2-3 květenství. Letorosty dlouhé 20cm. VJK
Co vaše réva?, 30.5.2010
Luďku neštvi! Mám výhony (dle odrůdy) 20-50cm. Kvetení nejdřív za 14 -20 dní, pokud bude trošku slušně. Letos to vypadá, že réva vynechá fenofázi kvetení, růstu bobulí a zrání a přejde rovnou do vyzrávání dřeva a opadu listí. 
Co vaše réva?, 29.5.2010
Vzhledem k tomu, že se o moštové odrůdy až tak moc nezajímám, nevím, jak velký hrozen a jak bujný růst mají Frankovka a Svatovavřinecké. Osobně bych ale 3 hrozny na letorostu u tříletého keře nenechával. VJK
Jak brousit nůž do sekačky, 29.5.2010
Já nejsem vhodný příklad k následování - brousím rozbrušovačkou bez vyvažování.  Sekačka neprotestuje (9 let). VJK
Co vaše réva?, 29.5.2010
Letorosty zaštípnete tak za 10-12-tým listem za hroznem. U Letorostů, které budete chtít ponechat jako plodné pro příští rok, vylamujte kromě posledních 2-3 listů všechny fazochy. Pokud máte víc než jedno květenství na letorostu, redukujte jej již... celý příspěvek >
Ph reakce bazénové vody, 29.5.2010
Kupte si kapkový pH tester pro akvaristy, měří v rozsahu 5-9 a stojí cca 70,-Kč. Pokud by voda měla skutečně pH 7,8 a byla čistá a bez jiných vad, dá se s tím žít. VJK
První sekání, 28.5.2010
Doporučuji nabrousit nože.
Jak přinutit vyrašit spící očko?, 27.5.2010
Zná někdo nějaký fígl, jak docílit toho, aby vyrašila spící očka? Chtěl bych u jednoho keře snížit za 2 roky kmínek. Letos mi přesně v místě, kde bych to potřeboval, jedno očko vyrašilo, leč při zastrkování letorostů do drátěnky jsem ho vylomil .... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 26.5.2010
Počet výhonů nechte podle počtu zamýšlených kmínků. Osobně dávám přednost jednomu kmínku, někdo zase preferuje dva. VJK
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika