Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci v zahrade, 11.6.2010
Na mravence spolehlivě učinkuje 0,02%-ní roztok deltamethrinu (např. Decis flow, Decis Mega a další) Lze jím postříkat jak mravence, tak mraveniště v půdě či trávníku. Pozor, 0,02% musí být obsah účinné látky, nikoliv roztok přípravku. VJK
První rok, 11.6.2010
Já třeba vůbec záložní výhon neponechávám - vylamuji ho. Pokud ho chcete ponechat, zaštípněte za 4. listem. Při zimním řezu ho pak odstřihněte až téměř u kmene. Jde jen o to, aby se na jeho bázi vytvořila zásoba spících oček, jinak je k nepotřebě.... celý příspěvek >
Ohrev vody v bazene, 10.6.2010
To, že ho mám měsíc napuštěný, nijak nesouvisí s tím, že za necelé dva dny je voda schopná ohřátí z 15C na 26,5C. VJK
Ohrev vody v bazene, 10.6.2010
Plachta na zakrývání byla součástí bazénu - taková ta modrá tkaná folie. Není to solární plachta. V tomhle počasí má ráno voda 24C, večer 29C. Ve čtvrtek měla voda 15C, v sobotu už 26,5C. Bazén mám napuštěný už skoro měsíc, napouštím ho přebytečnou... celý příspěvek >
Ohrev vody v bazene, 9.6.2010
Co na tom chcete ohřívat? Mám stejný bazén, dnes voda 29C. Stačí na noc přikrýt plachtou. VJK
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 7.6.2010
Pokud máte slovenský Neptun, tak Elma je na tom zhruba stejně s odolností resp. citlivostí na plíseň révovou, proti padlí je méně odolná než Neptun. Bez postřiku se velmi pravděpodobně neobejdete. VJK
Pomoc pri identifikácii hrozna, 6.6.2010
... a možná by nebylo od věci přidat i foto hroznu... VJK
Jak přinutit vyrašit spící očko?, 3.6.2010
Radši bych kmínek snížil, než pěstoval nový. Od paty mi keře téměř neobrážejí (nedělám zásobu na patě), sem tam vyraší očko někde na kmínku, cca 2-3 ročně. Pěstuji na středním vedení, řez na tažeň + čípek, celkem 14 oček, po vyrašení redukuji na 8-10... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 3.6.2010
To, že u někoho je nějaká odrůda silně napadená, ještě automaticky neznamená, že u vás na tom bude stejně. Tudíž nechte vaší Kodrjanku ukázat, co umí. Vyhodit nebo přeočkovat ji můžete vždycky.  O Krystalu se také všeobecně tvrdí, že má jednu z... celý příspěvek >
Zakládání noveho trávníku, 3.6.2010
Protože to chvilku trvá, než vyroste reprezentativní trávník. VJK
Folie pod mulčovací kůru, 3.6.2010
Není to tak zlé, jak to vypadá. Z kačírku většinu listí odvane vítr, v kůře se mnohem lépe drží. Zbytek listí se dá sebrat. Pokud to chcete mít "Hi-Tec", vysajte listí vysavačem. VJK
Folie pod mulčovací kůru, 3.6.2010
Nepoužívejte kůru, použijte kačírek v tl. cca 3cm a pod něj geotextilii. Důvody: 1. Kůru vám budou rozhazovat ptáci.  2. Pod kačírkem se mnohem déle udržuje vlhká půda. 3. Nemusíte přisypávat 4. Pod kačírkem je paradoxně větší půdní život. 5.... celý příspěvek >
Zakládání noveho trávníku, 3.6.2010
Jestli si myslíte, že za dva měsíce budete mít reprezentativní trávník, tak si to nemyslete. VJK
Réva vinná versus podkrkonoší?, 2.6.2010
Myslím, že Vostorg můžete klidně zkusit. VJK
Vadí Révě vinné nějaké jiné rostliny v blízkosti?, 2.6.2010
Pokud ten živý plot nebude mít výšku 10m, tak nebude. VJK
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika