Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba zahradniho domku, 27.9.2010
To nejsme ve sporu, ale tazatel zahradní chatkou o rozměrech 3x3 předpokládám nemyslel obytnou chatu, ale spíše domek na nářadí. Takže bez nuntosti projektu od AO. VJK
Co vaše réva?, 27.9.2010
Já bych byl trochu opatrnější s tím srovnáním - jižní Morava má podstatně vyšší průměrné teploty, než Čechy (vyjma Prahy). Pravděpodobně se najdou lokality, kde lze pěstovat ledacos, ale obecně to rozhodně neplatí. VJK
Bezsemenná réva, 26.9.2010
Ještě dotaz - jak se u Vás letos daří Kišmiš lučistyj, Bělěhradský bezsemenný a Talisman? VJK
Bezsemenná réva, 26.9.2010
To info o modré barvě je zajímavé, např. na Wine-Plus píší o Attika Seedless také jako o bílé odrůdě s červeně zbarvenými bobulemi. Jádro pudla ale bude v tom počasí - letošní globálně oteplený rok byl pro révu nepříznivý. VJK
Stavba zahradniho domku, 26.9.2010
A čím úředník v HK odůvodnil požadavek projektu od autorizované osoby? Jako příloha k Oznámení o záměru v území k vydání územního souhlasu stačí, cituji: "Jednoduchý technický popis záměru s příslušnými výkresy podle jeho charakteru, zejména... celý příspěvek >
Stavba zahradniho domku, 26.9.2010
Pokud bude domek na pevných základech, je nutné oznámení záměru v území a vydání územního souhlasu. Projekt od autorizovaného projektanta není nutný. VJK
Bezsemenná réva, 26.9.2010
Osobní zkušenost nemám, ale vzhledem k tomu, že Vitis International Database píše o Attica Seedless jako o růžové odrůdě a Rebsorten in Ostereich řadí Attica Seedless mezi bílé odrůdy, domnívám se, že vámi zobrazená réva nebude odrůda Attica... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 24.9.2010
Chorvát je kříženec Vitis riparia a V. labrusca. Rosolovitá dužnina snadno oddělitelná od slupky je typická. Chuťové vlastnosti jsou tragické. VJK
Škůdci révy vinné, 22.9.2010
Záleží, kolik těch hroznů je. Pokud máte pár hlav, používám závěsy Lill z Ikey. Pokud máte dva hektary, tak těžko. VJK
Cabernet savignon, 22.9.2010
Cabernet Sauvignon je pozdní odrůda, dozrávající v nejlepších polohách v druhé polovině října. Záleží na vašich konkrétních podmínkách, zda u vás alesponˇ uspokojivě dozraje. Neberte to osobně, ale zajímalo by mě, co obecně vede pěstitele k výsadbě... celý příspěvek >
Brabant nebo zerav, 20.9.2010
Do suchého prostředí nevolte Brabant, bude vám více nasazovat šištice a pak je nevzhledný. VJK
Krystal - rada, 20.9.2010
O pěstování révy v květináči jsem tu poměrně podrobně psal, prohledejte diskuzi. Výhonek 46cm je ale poměrně málo, něco je zřejmě špatně, buď sazenice nebo způsob pěstování. Všechny moje letos na jaře zasazené "balkonovky" jsem zaštipoval... celý příspěvek >
Réva André, 14.9.2010
Nejde ani tak o nadmořskou výšku, jako o podmínky konkrétního stanoviště. André je poměrně pozdní odrůda, vyžaduje kvalitní a teplé polohy. VJK
Vinná réva - co je to za odrůdu, 13.9.2010
Téměř všechny koupené sazenice pěstuji do první sklizně v květináčích, tudíž s přezimováním jsem už nějaké zkušenosti nasbíral. Pokud není příliš velký mráz (asi do -12C), mám květináče zapuštěny asi ze 3/4 do země. Růvek nedělám. Hrozí-li větší... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 11.9.2010
Ajvaz a Moldova samozřejmě geny Vitis labrusca obsahují, byť v malé míře - Moldova je kříženec Guzal Kara x SV 12375, tudíž trocha labrusky tam je. VJK
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika