Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranenie kmienkov, 18.6.2011
Ještě bych počkal, tak do půlky července. Ne kvůli tomu, jestli vyraší, ale aby náhodou zbytečně netekla míza.  VJK
Vinná réva neplodí, 16.6.2011
Pokud máte něco lepšího, tak o obnovu Primu neusilujte. Není to žádný zázrak. Bobule malé, semena relativně velká, takže je to plivací odrůda. Odolnost proti padlí jako průměrná V. vinifera. VJK EDIT: Teď jsem si vzpomněl, že jsem před lety v jedné... celý příspěvek >
Vinná réva neplodí, 16.6.2011
Mirku, dejte nějakou fotku, kde jsou lépe vidět listy údajného Primu. Tohle na Prim vůbec nevypadá. VJK
Vinná réva neplodí, 16.6.2011
Teď už se ani žádné neobjeví, další pokus bude až za rok... VJK
Vinná réva neplodí, 16.6.2011
Bez fosforu réva nepokvete, ale vzhledem k tomu, že okolní keře Mirkovi kvetou, tak to nebude nedostatkem fosforu. Takový nedostatek fosforu, aby způsobil absenci květenství by už byl na révě vidět. Další dusík jeho Afrodita také nepotřebuje,... celý příspěvek >
Vinná réva neplodí, 15.6.2011
To je ta vaše nešťastná Afrodita? Pokud teď začnete přihnojovat fosforem, projeví se to stejně na květech nejdříve až v roce 2013. Já bych tam žádné slepičince nepral - réva využije stejně jen asi 30% fosforu, dodáte jí ale také hodně dusíku, který... celý příspěvek >
Jak zachránit buk?, 13.6.2011
Je to stromovnice buková. Pokud jich není mnoho, lze je rozmačkat mezi prsty. Při větším napadení použijte např. deltamethrin v koncentraci 0,01%. VJK
Odpuzovač hadů, 12.6.2011
Tak to běžtě povědět zmijím, které máme na chalupě, ony o tom asi nevědí. Lezou už i do chalupy.
Vinná réva neplodí, 12.6.2011
Jak jí řežete? VJK
Jaká je to choroba?, 8.6.2011
Nedostatek draslíku se projevuje na starých listech. Nejspíš je to jak říká Mirek, mechanické poškození, případně v kombinaci s popálením (není pergola čerstvě natřená?) VJK
Podzimní hnojivo pro jehličnany a obsah MgO, 7.6.2011
Podzimní hnojivo pro jehličnany od Forestiny dle výrobce obsahuje síran draselný a síran hořečnatý, celkem 31% K2O a 14% MgO. Co ale nechápu, jak může obsahovat 14% MgO ve směsi se síranem draselným, když samotný síran hořečnatý má 16% MgO?
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 7.6.2011
Samozřejmě můžete. Sklizeň bude cca na konci léta. VJK
Zásobárna pitné vody, 3.6.2011
Kupovaná balená v PETkách má dobu spotřeby několik měsíců, i skoro rok. To by mě zajímalo, jestli je nějak ošetřená, nebo to prostě natočí do PET láhve a hotovo... VJK
Marimex ProStar 4 - jak provozovat?, 26.5.2011
Nevím, jakou velikost Orlanda máte, ale 2-3 hodiny denně bude nejspíš málo. Já mám bazén 4m3, filtrace běží cca 4-5 hod denně a je to tak akorát na to, aby voda byla stále křišťálová. Prostar 4 má poměrně malý filtrační průřez a ještě k tomu ne... celý příspěvek >
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 25.5.2011
Asi nemám tu správnou představivost, ale jak se dá v hloubce 2,5m na něco šlápnout? VJK
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika