Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená voda v jezírku, 12.2.2009
Zkuste pod ten šterk natáhnout drenážní hadici, aspoň 50mm, a zkuste skrze něj pomalu hnát okysličenou vodu - dělá to s blátem v něm docela divy. Pokusy s pouhým vzduchováním pod něj nevyšly, nedokázal jsem vzduch rovnoměrně na té délce rozvést,... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 9.2.2009
Myslím, že vodní šneci Vás nevytrhnou   Beru Vaší snahu o nějakou přírodní formu čištění, berte to ale tak, že Vy to přírodní jezírko už máte (teď bez ironie) takhle nějak ten biotop klidně může vypadat. Ten stav s průzračnou vodou, kameny bez... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 9.2.2009
Jaké tam máte čerpadlo - kolik vody Vám dává? Než začnete přebudovávat, bylo by si asi dobré rozmyslet, jestlůi vydržíte s tím stávajícícm, nebo budete potřebovat nové
Zakalená voda v jezírku, 9.2.2009
Oni se přidábvají tam i tam, každé z ich jsou trochu jiné. Do fitlrace je přidáváte hlavně proto, že když si jí koupíte, je prakticky sterilní, a vy ji potřebujete co nejdříve obsadit, a zajistit tak "biologické čištění", o které Vám jde... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 6.2.2009
Pokud máte ještě na jezírku led, který Vás udrží, zbytky vodních rostlin odřežte těsně nad ním, jde to krásně. Nejsem si jen jistý, jestli by se to mělo provést i stěmi stálezelenými, v rostlinách nejsem moc kovaný, tuším, že tam máte puškvorec, u... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 5.2.2009
S tou hlínou pro rostliny to asi nebyl ideální nápad, zase na druhou stranu Vám ty rostliny opravdu velmi pěkně rostou.  Filtrace, co popisujete, se nedá takhle šmahem zavrhnout ani pochválit, v příspěvku jsem ani nenašel, jaký máte výkon... celý příspěvek >
Úhyn ryb v nádrži, 4.2.2009
Stalo se mi loni něco podobného, bylo to pár karasů v plastovém 1000 litrovém jezírku u nás v práci, bohužel nepomohlo ani přendání do jiné nádrže. Jeden po druhém zhruba do 2 týdnů odešli. Přeju více štěstí, než jsme měl já
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 23.1.2009
Co používáte?
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 23.1.2009
Asi by bylo "fér" srovnávat stroje aspoň podobné třídy. Jestli myslíte něco velkého od Zehnderu, nebo Manczkeho, tak to je fakt jiná třída - bohužel i cenová :(
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 21.1.2009
Tak to jsem měl v ruce něco jiného, našel jsem si to na webu Karcheru,  podel popisu je to asi jednokomorový systém, s těmi údaji o vypouštěcích a napouštěcích dobách mi to torchu neštimuje - podle mě je to dost proměnlivý údaj.  Těžko... celý příspěvek >
vrstvy materiálu při založení jezírka, 20.1.2009
Pečlivé a šikovné ruce - základ těsného jezírka. Značka folie je druhotná
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 20.1.2009
Zkoušel jsem, nefunkční věc - alespon ve srovnání s jezírkovými vysavači, Byl to takový nástavec k wapce -jestli myslíme oba totéž
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 16.1.2009
z metrové hlouby to bude brát kal i drobnější kousky kačírku. Co se odtržení vláknité řasy a jejího odtržení od podkladu týče, tam bude myslím neúspěšný, něco asi odtrhnete (záleží na podkladu) ale není to žádná sláva. Spíš jde o bláto
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 15.1.2009
Teprve teď jsme si všimnul Vašeho nicku  - Pavel Slany - myslím, že by jste vysavač ocenil při čištění Vaší komorové fitlrace - soudím tak podle sebe, já v nádobách s mediem nemám doma spodní výpusť, a odkaluji vysavačem. Už si nevzpomínám, u... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 15.1.2009
GArdenu jsem na vlastní oči neviděl, takže těžko soudit. Co se modelu od OASE týče,  jeho největší slabinou jsou trubky, které na sebe nasunujete a tím můžete vysávat z větší hloubky. Výrobce to zdůvodňuje snadnou manipulací při vysávání z... celý příspěvek >
Další diskuze:  7172737475>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika