Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená voda v jezírku, 8.4.2009
Ten přípravek, co jste si opatřila, osobně neznám, ale obvykle tyhle přípravky sami o sobě škodlivé nejsou, ale to co způsobí, už škodit může. To něco může být rychlá změna úrovně pH nebo velmi rychlý úbytek kyslíku ve vodě, způsobený buď samotnou... celý příspěvek >
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 26.3.2009
Zase jedna z dobrých rad 1metr potůčku profiltruje 3 m3vody - jak široký potůček bude? - kolik vody v něm poteče? - co v potůčku bude na dně? - jaké 3m3 vody - s rybami, bez? Možná to máte vyzkoušené, a pokud ano, tak uveďte i další detaily.... celý příspěvek >
plastové kontra betonové jezírko, 23.3.2009
Napadá mi jen jedna výhoda zahradního jezírka z betonu oproti plastu - můžete vytvořit prakticky libovolný tvar a nejste vázán typizovanými výlisky. Pokud si nějakou plastovou vanu pro zahradní jezírko nevyberete, jděte do folie, budete to mít určitě... celý příspěvek >
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 20.3.2009
Jedno z těch funkčních, co jsem vidělm, mělo čistící zonu odhadem tak 150-200 m2 velkou,  ale jdanlo se o koupací jezírko s objemem hlavní vany přes 100 kubíků vody. To druhé mohlo být veliké asi jako to, co hledáte, a tam jsem dodnes... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 16.3.2009
Tím měděným plechem vlastně simulujete učinek některých typů přípravků na likvidaci řasy, které v sobě měď obsahují. Rozdíl je v tom, že u toho přípravku jste alespoň nějak odhadnout dosaženou koncentraci mědi ve vodě, zatímco u plechu to myslím... celý příspěvek >
okrasně - koupací jezírko 25-30 m2, 12.3.2009
Zatím jsem viděl dvě koupací nádrže, kde se nechalo hovořit o kvalitní a čisté vodě, a byly bez fitlrací, jen s oběhovým čerpadlem. Takže není pravda, že to bez filtru nejde. Jen je to asi daleko složitější a určitě je méně jistý výledek. Otázka zní,... celý příspěvek >
Filtrační komplet pro 10 000 l, 11.3.2009
Filtraci mějte určitě snadno čistitelnou, a mimo jezírko, ale zkuste vybrat netlakové řešení.  Hlavně neberte takové ty "pseudofiltry", které spočívají v tom, že máte čerpadlo obalené kostkou molitanu, a vhozené v nádrži. Když to... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 9.3.2009
Ta věc má nějaké čidlo, které tu hladinu ozonu ve vodě hlídá, nebo je to řešeno přes dávkování za nějaký časový úsek?
Likvidace řas v malém jezírku, 9.3.2009
Můžete se více rozepsat o zkušnostech s ozonem? Značka, co prodávám, tuhle technologii vůbec nedělá, a tak by mě (a určitě i spoustu dalších) zajímaly nějaké zkušnosti z provozu
Filtrační komplet pro 10 000 l, 9.3.2009
Tlaková řešení obyvkle svým zákazníkům vymlouvám z více důvodů, těmi hlavními ve zkratce jsou realtivně malý výkon oproti jiným řešením, se zašpiněním vzůstající odpor filtračního media, směšné výkony uV lamp, obvykle integrovaných univtř... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 6.3.2009
Když už tedy trpíte potřebou nasypání nečeho do nádrže  - co takhle peroxid vodíku (tady se jedná o nalití ) Vaše požadavky určitě splňuje - kyslík tímto způsobem do vody dostanete, a zbylá "sůl" (teď ať mi tu chemici nenadávají -... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 4.3.2009
Přesně, řasa se určitě nerozloží na kyslík a něco. Spíš povede k rozložení na to "něco", co dále obohatí vodu o živiny, které napomohou k lepšímu růstu dalším řasám.  To, že s aplikací podobného činidla jako hypermangán poškodíte nejen řasy, ale... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 3.3.2009
Buďte klidný, ono to přejde. Pokud tam nemáte ryby, tak bych tu filtraci už klidně pustil, pokud ne, tak asi taky.  Startovací kultury bakterií bych zkusil přidat,  i když si nejsem nyní při téhle teplotě  příliš jist efektivností... celý příspěvek >
Úhyn ryb v nádrži, 27.2.2009
Nechci Vás děsit, já loni přemístil karasy do úplěn jiné nádrže, a nepomohlo to. Ryby byly takové malátné, divně se pohybovaly, a nekonec mi nezbyla z téhle nádrže ani jediná. Od té doby dávám u nás v areálu rozmrazovač do každé louže. Přeju více... celý příspěvek >
Jake lepidlo - tmel na spoje pro použití v rybničku, 25.2.2009
Podobný problém se spoji jsme již několikrát řešili, a rezignovali jsme na spoj pomocí lepidel či nahřívání horkým vzduchem. Průchod skrze ně řešíme přírubami s gumovými těsněními, existují i verze, na které napojíte velké KG trubky. Spoj je pevný,... celý příspěvek >
Další diskuze:  7172737475>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika