Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doma dělané filtrace, 27.1.2010
Na trhu jsou řešení, které nabízí specializované firmy - třeba nejmenovaná firma z jihu Moravy, otázkou je, zda je lze nazvat profesionální řešení...
Doma dělané filtrace, 26.1.2010
Záleží na převýšení, jakého dosáhnete
Doma dělané filtrace, 25.1.2010
Ano, zdá. Pro drenáž je to OK, ale slova Optimax a vodopád se prakticky vylučují - uvažujte spíše o Aquamaxu ECO
Doma dělané filtrace, 25.1.2010
S tím bohužel neporadím, požíváme především síta (a jim podobné záležitosti), co jsem viděl těch pár vortexů v chodu, nezáleželo ani na velikosti sedimentu, ale spíše na rychlosti prodění
Doma dělané filtrace, 25.1.2010
Co se násávání nebo "výfuk" do drenáží týče, myslím, že obyvklejší je ta druhá forma, ale především z důvodu komorových filtrací, kde je čerpadlo umístěno na konci systému. Jinak proplach vzducehm je na těch délkách obtížnou záležitostí,... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 25.1.2010
Pro K. Karel -> Ta délka drenážní hadice je v pohodě. Na 100m3 nádrž mi přijde tenhle výkon příliš malý, zkuste si spočítat obrátku vody skrze náplně filtrů - to je jeden z důvodů, proč mi to přijde máílo S tím výkonem, co uvádíte, nedokážete... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 23.1.2010
Pro JURO -> Dovolil bych si s Vámi z části nesouhlasit,  podel mého je zkrátka snazší čistit realtivně malý objem filtrů, než příbřežní zony v jezírku. Ten příměr s akvaristikou v principu souhlasí, ale když jsem měl půdní filtry v akváriu... celý příspěvek >
Folie EPDM, 21.1.2010
Myslím, že tím rozšířením ničemu zásadním způsobem nepomůžete, ale horší to určitě nebude, apokud to pro Vás nebude technický prblém, tak bych to i zkusil. Většího efektu by jste myslím mohl docílit se samotným skimmerem - zkoušel už jste porovnat... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 21.1.2010
Možná jsem Vás špatně pochopil, měl bych pár poznámek : myslím, že není druhořadé, co se děje s pevnými nečistotami. Ba možná naopak. Souhlasím, že se hrubá hnota rozkládá, a tím rozkladem zatěžuje nádrž zcela jistě. Z mého pohledu je snazší... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 21.1.2010
Pro regulaci průtoků použijte šoupata, a budete je muset určitě využít, jinak Vám to nebude správně fungovat, a nesladíte sání hladiny a dna. Průtok tedy budete muset do jisté míry regulovat,  důležité je, aby jste ho omezoval vědomně a cíleně
Folie EPDM, 21.1.2010
40000 l/hodinu je způsobené oprůměrem té trubky, koleny, záhyby atd. Zkuste příště zvolit větší průměr toho KG potrubí, byl by jste překvapen, jaký je v tom rozdíl, zvláště u samotíží
Slaná voda v jezírku, 8.1.2010
A pomůže to k něčemu?
Slaná voda v jezírku, 7.1.2010 Obsahuje fotku
Pokud to chápu správně, tak na prvním obrázku je jezírko foceno později (se šlemem) - a ty druhé dva krátce po vybudování a napuštění (pokud ne, tak mi opravte). Ten stav s tím šlemem, jak tomu říkáte, je přirozený, a věřte, že v té míře, v jaké to... celý příspěvek >
Slaná voda v jezírku, 4.1.2010
O jaké velikosti nádrže hovoříte?
Perlit jako filtrační medium, 3.12.2009
Pěkné obrázky, říká se tomu zkrápěný filtr nebo filtr se zkrápěným mediem. V principu podnou technologii používají některé čistírny odpadních vod
Další diskuze:  6162636465>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika