Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 22.9.2011
A má nějaký vliv na kvalitu vody?
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 22.9.2011
Tome - mohu se Vás zeptat na zkušenosti s použitím aktivního uhlí na konci filtru?
Zazimování jezírka, 21.9.2011
Já mám s velmi podobným plovákem zkušenost tak do -10 stupňů, pak zamrzá. Je ale velmi šikovný, pokud používáte v zime vzduchování, vzduchovací kámen se nechá krásně zavěsit těsně k hladině
Rozmnožení karasů, 19.9.2011
Dovolil bych si nesouhlasit s nutností každoročního podzimního vypouštění nádrže. Jeví se mi to jako celkem extrémní řešení
Filtrace - schválení, zavrhnutí, 15.9.2011
Souhlasím s Lotůskem, navíc si myslím, že voda Vám po zanešení náplní filtru poteče více horem přes ně, než skrze media
Automatický vysavač, 9.9.2011
Pro exn >  je to přesně tak jak píšete, síla použití automatu není v jednorázovém vyčištění extra špinavé nádrže, ale v pravidelné údržbě (bez extra velkého přičinění majitele jezírka). Byl jsem stejný skeptik jako Vy, ale viděl jsem tohle... celý příspěvek >
Automatický vysavač, 9.9.2011
Pro uživatele ori : ad1) Velký výběr hustoty sítek či sáčků nebudete mít, obecně lze říct, že jednou z hlavních výhod je delší souvislý provoz stroje na dně.  Pokud ho hodíte jednou za čas na extra špinavé dno, určitě budete kal vířit. Pokud ho... celý příspěvek >
Automatický vysavač, 7.9.2011
Bazénové "poloautomatické robotické vysavače " se v koupacích jezírkách používají poslední dobou čím dál více. Důvod, proč se používají, je jeden jediný - a to úspora času.  Pokud máte koupací jezírko, která má tu hlavní, hlubokou koupací část s... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 26.8.2011
Díly na Pondovac 4 jsou k mání úplně běžně. Spousta je jich navíc shodná se starším typem Pondovac 3. Jestli tedy ztratíte nějaký sací nástavec, nebo poškodíte sací hadice, nemusíte nic bastlit :)
Vzduchovaní, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Špatně se to fotí :(
Vzduchovaní, 11.8.2011
Z toho koryta ty řasy průběžně mechanicky odstraňujeme, to co vidíte, jsou zbytky. Čerpadlo běží 24 hodin, průtok korytem je konstantní . Pokud je řasa "v laufu", dokáže kameny v korytu pokrýt během týdne souvislou vrstvou. Teď se to... celý příspěvek >
Vzduchovaní, 11.8.2011 Obsahuje fotku
Pro Jura > správné by bylo spíše číct, že některé řasy nesnáší pohyb vody. A některým druhům řas zase pohyb vody vůbec nevadí  :)  Přikládám obrázky z potůčku, kde v korytu vidíte zelený nárůst řas velmi jasně Proces nitrifikace je... celý příspěvek >
EPDM folie, 8.8.2011
Jen pro přesnost - tady to ale vypadá, že používají nikoli EPDM, ale nějakou formu PVC folie. Na konci videa to vaří horkovzdušnou pistolí
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Zelený povlak na dně je určitě řasa. Otázka, jestli je to správně, je velmi dobře položená. V jezírku vždycky nějakou řasu míst budete - konec konců máte přírodní jezírko, ne chemicky sterilní bazén. Otázka je, jakou míru nárůstu řasy jste schopen... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 5.8.2011
S tím výkonem čerpadla vůči objemu nádrže - dovedu si představit, že může být menší, ale i větší - to je věc názoru
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika