Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 24.8.2012
S tím dávkováním těžko říci, ten materiál, o kterém hovoříte, je označován jako nerozpustný ve vodě. Vždycky ale k nějaké reakci asi dojde, a malá část se do vody uvolní - čert ví, jaké je to množství. Když dávkujete 1g na 1m3 vody týdně, za půl... celý příspěvek >
Řasa podobná vláknité, 20.8.2012
Ano, jedná se o ten samý záběr s různým zvětšením - ten první je tuším zvětšen 400x, u toho druhého si nejsem zvětšením jist, nepoznamenal jsem si ho
Zhodnocení vyrobené filtrace, 14.8.2012
Na filtrační pěně nevidím nic špatného, a pokud máte filtr dobře konstrukčně řešený, dá se i dobře a jednoduše čistit. To spíše ty kartáče mi přijdou jako historický přežitek. BTW - přijde mi jako trochu schizofrení postoj na koleni doma dělat... celý příspěvek >
Řasa podobná vláknité, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Nemusí to být ten samý druh řasy, kterou jste měl předtím. Řas roste v jezírku celá řada druhů, někdy je dominantní jeden druh, a za měsíc to může být jiný. Ta forma, kterou tam máte, je na vybírání opravdu horší. Celkem se nám osvědčila zvýšená... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 11.8.2012
:) To to vysvětluje, já jsem myslel, že máte motor hned za skimmerem.
Skimmer Oase AquaSkim 40, 11.8.2012
Vypadá to, že tam nemáte žádný košík - nemá Optimax potíže s velkými kusy nečistot, co skimmer vezme?
Oase screanmatic, 7.8.2012 Obsahuje fotku
Přikládám pár fotek, jak pásy funguijí, foceno před chvilkou. Ten kratší je z Biotecu 18, ten delší pak z Biotecu 36. Stáří focených pásů je 2 a 3 roky - opotřebení můžete myslím dobře posoudit.  Filtry je třeba mít přiklopené víky, jinak na... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 7.8.2012
Zatižte košík skimmeru 2-3 většími valounky, aby Vám dobře dosedl na hrdlo skimmeru. Nějaké navrtávání dírek do plováku jsme nikdy nedělali, a ani mi nenapadá důvod proč. Pokud máte skimmer dobře výškově nastavený, musí fungovat i bez dírek :)
Vápenec v jezírku?, 30.7.2012
Jeden sáček neřešte :)
Filtrace z IBC kontejneru, 30.7.2012
Jen pár poznámek : 2x 110 KG trubky na nátok určitě stačí, na každé z nich by jste měl mít nějaké regulační šoupě, aby jste byl schopen měnit poměr sání hladina vs. dno úzké hrdlo filtru nebude rozhodně v nátoku, ale spíš v samotném... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 28.7.2012
UV lampou nemůžete zabít něco, co nikdy živé nebylo. Je to čistá anorganika :)
Zhodnocení vyrobené filtrace, 28.7.2012
Dejte tam cokoli, určitě to bude lepší než nic :) Pokud jste začal s těma houbičkama, klidně je tam použijte.  Jen  pozor, aby se Vám neucpal odtok zpátky do jezírka - což si třeba u té houbičky dovedu docela živě představit. Se zeolithem... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 26.7.2012
To, zda filtr bude stačit nebo ne, by se mělo projevit zhruba v rozsahu 2-3 týdnů. Vypínání filtru bych nedoporučoval, nechte jej běžet nepřetržitě. Případná úspora energie za provoz čerpadla bude zcela marginální vůči cenám přípravků na úpravu vody,... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 26.7.2012
Týden je na vyhodnocení výsledků hrozně krátká doba, buďte trpělivější
Jeseter vs chemie, 17.7.2012
Přípravek Pond clear se opravdu nedoporučuje pro použití ve vodě, kde jsou jeseteři. Není to ale mědí - ta tam pokud vím vůbec není, nevím, jak jste na to přišla.  Ten důvod je jiný - sediment, který po použití přípravku vznikne z nečistot ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika