Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpování révy - stratifikace, 17.12.2013
Mirku, možná by bylo ještě zajímavé pár štepovanců dát bokem a zkusit je nechat zakořenit a narašit normálně ve vodě při běžné pokojové teplotě. Pro porovnání a možnost sledování rozdílů ve vývoji. Jinak držím
Roubování meruněk, 15.12.2013
Stando, těsně vedle! Už, už to vypadalo, že jste přesně uhodl souvislost mezi meruňkami a mrkví, ano, bude to určitě džus, ale bohužel jiná značka, než Vámi uváděný "Meruňkový nektar - nejnižší cena". Ten totiž neobsahuje žádný podíl jablečné frakce... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 6.12.2013
A proč by se stříhat nemělo, resp. nemohlo (?), vzdyť zima už začala, keře jsou holé. Já jsem například loni zkoušel střihat o Vánocích, dílče z nedočkavosti, ale také hlavně, abych zjistil vliv brzkého termínu řezu na jarní slzení. Vliv jsem... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 20.11.2013
Ano, přesně tak.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 20.11.2013
Krtek má především vynikající čich. A představte si, že osobně znám dva lidi, kteří podobným způsobem dokážou zlikvidovat ročně několik krtků. Motykou. Já jsem si problém „krtek" na svém pozemku vyřešil jinak. Pomocí mechanických pastí. Dřív jsem... celý příspěvek >
Zazimování motoru zahradního traktoru, 18.11.2013
Nějak moc to prožíváte pánové. Já pouze vytáhnu baterii a 2 ÷ 3x za zimu ji oživím. Jinak nic. Traktor parkuji v nevytápěné stodole.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 18.11.2013
Rozmilý pane Zahradnický inženýre. Za tím, co jsem napsal si stojím a šmytec. Rozumíte? Přeji vám mnoho úspěchů a mnoho nových praktických zkušeností při dalším pozorování volně pobíhajících krtků za bílého dne. Držím palce!
Podzimní termín výsadby broskvoní, 11.11.2013
Termín výsadby broskvoní - zdejší každoroční oblíbené téma.  Já patřím k vyznavačům podzimní výsadby, která se mi dosud jeví jako bezproblémová, ovšem při dodržení několika jednoduchých pravidel. Zde na fóru je však silnější skupina pěstitelů,... celý příspěvek >
Gloster, 2.11.2013
Mám takový pocit, že jste se pane Palo v mém příspěvku našel, co? Ale věřte, že to bylo myšleno úplně jinak, než jak jste to vy 'svojsky' pochopil.
Gloster, 31.10.2013
Jsou to takové zajímavé paradoxy. Znám X pěstitelů, kteří se bojí doma dotknout postřikovače, aby si nepřivodili případné zdravotní problémy, ale když jim ve sklepě dohnijí poslední kusy strupatých jablek z vlastní zahrady, s chutí jedou do... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 31.10.2013
Inu Petře, to máš tak. Za tu dobu, co sleduji diskuse zdejších zkušených ovocnářů, jsem si sestavil portfolio vybraných odrůd, kterými v budoucnu hodlám obměnit stávající sortiment. Jedná se o prověřené odrůdy, které úspěšně prošly mlýnicí zdejších... celý příspěvek >
Staré ale vylepšené odrůdy, 30.10.2013 Obsahuje fotku
V řetězci Albert jsem narazil na tuto sice starou, ale vylepšenou odrůdu. Jmenuje se Jonagold - Šmoula.
Kdy a čím hnojit, 19.10.2013
"Podľa výrobcu by mi malo stačiť 5 kg peletovaného hnoja". Prosím pane Palo, mohl byste zde uvést značku a výrobce hnojiva, které jste použil?
Kdy a čím hnojit, 18.10.2013
Ovšem každý, kdo používá tento typ hnojiva by si měl na obalu prostudovat doporučovaná dávkování, aby například podzimní přihnojení neprováděl dávkami několikanásobně nižšími, než jsou dávky výrobcem doporučované. Takovéhle symbolické hnojení totiž... celý příspěvek >
Prosychání borovice, 13.10.2013
Sypavka.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika