Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl vs. Honda, 14.7.2011
Mýlíte se. Celek není křovina, ale křovisko. Jednotlivé keře, čili křoví či spojené v jeden celek tvoří křovisko. Nikoli křovinu. On je ten náš jazyk přece jenom složitější. Pokud nevěříte, ověřte si to prosím v encyklopediích.
O jakou nemoc jde? Doplnění., 12.7.2011
První réva - nedostatek draslíku. Druhá réva - nedostatek dusíku (světlá barva listů) +počínající napadení plísní révovou (skvrny na listech). To je můj tip. Pokud rostliny rostou poblíž sebe, svědčí to pravděpodobně o jalové půdě písčitého typu. Pro... celý příspěvek >
Špatný růst nektariny, 11.7.2011
Dášo, vložte prosím pořádnou fotografii a nikoli poštovní známku.
Hnojení révy, 28.6.2011
Brno - Černá Pole!
Hnojení révy, 28.6.2011
Mohu čerpat pouze ze svých zkušeností na svém stanovišti, samozřejmě netvrdím, že to musí být vždy takto. Mám možnost srovnávat čtyři pěstební lokality : L1) slabá vrstva ornice asi jen 0,3 m, půda lehká, hlinito - kamenitá, suchá, pod ní hutné... celý příspěvek >
Co je révě?, 24.6.2011
Ještě k těm herbicidům ve vinici : Dneska jsem musel služebně do Bratislavy. Na zpáteční cestě už na mě šlo spaní, tak jsem v Hustopečích sjel z dálnice a udělal si krátkou pauzu. Při té příležitosti jsem juknul na vinohrady, co a jak. Jeden větší... celý příspěvek >
Co je révě?, 23.6.2011
Zdar Mirku! Pokud budete vyžadovat kvalifikovaný názor a jednoznačný posudek, nezbývá mi, než mlčet. Jesli mi ale dovolíte nezávaznou střelbu od pasu, tak tu červenou spálu bychtaky viděl spíš na plíseň révovou. Horší je to s těmi pokroucenými a... celý příspěvek >
Vostorg, 20.6.2011
Podle listu(ů) se s největší pravděpodobností jedná o Vostorg. To co napsal host 176.161 o "vysilování sazenice nadbytkem listů" je totální nesmysl.
Nová vinička, 20.6.2011
Na jižní Moravě není jediný svah osázený révou, který by se svojí strmostí dal přirovnat k vinařsky obhospodařovaným horským svahům ve středomoří (např. Apeninský poloostrov) a podalpské oblasti (např. Švýcarsko, jižní Tirolsko), o kterých jsem se... celý příspěvek >
Vinná réva neplodí, 18.6.2011
Souhlas, bude to Prim, mě zmátla ta první fotka s hroznem + informace o pozním dozrávání, kyselé chuti a náchylnosti k chorobám (na té první fotce je vidět mj. i napadení letorostů padlím - černé skvrny). Možná ta negativa, o kterých Mirek psal, byla... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada, 16.6.2011
Ad1.: Některé odrůdy slivoní opravdu mají tendenci tvořit štíhlou vysokou a nerozvětvenou korunu, zvláště pokud rostou v zastínění a konkurenčním prostředí těsného společenství okolních stromů. Pomůže zejména prosvětlení okolí a rovněž i samotné... celý příspěvek >
Vinná réva neplodí, 15.6.2011
Ještě k panu 151.220 : některé (stolní) odrůdy mají pouze jednopohlavní květy a to samičí. Proto k vytvoření plodů potřebují cizího opylovače. Teď nastalo období kvetení révy. Jsou na vaší rostlině květy i s prašníky? Jinak řežete to zdá se dobře...
Nová vinička, 15.6.2011
A taky nebudete muset pořát lítat podél drátěnek nahoru - dolů, což uvítáte zejména v pozdějším věku.
Vinná réva neplodí, 15.6.2011
Koukám, že než jsem to "nadatlil" (viz. předešlý příspěvek) a neúspěšně se popral s přihlášením, pan VJK mě lehce předběhl a tak jsem přišel s křížkem po funusu.
Vinná réva neplodí, 15.6.2011
Zdar pane Mirku. Tak s tímto hnojením je určitě možno začít ihned, aby ještě v průběhu letošní "jalové" sezóny chybějící prvky pronikly hlouběji do půdnéího profilu a připravily rostlinu na příští sezónu. Kéž by důvodem neplodnosti Vaší Afrodity byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika