Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sieberz - katalog, 15.1.2012
"Už se mi samozřejmně stalo, že rostlinka se neujmula nebo odumřela. Reklamovala jsem a byla reklamace ihned uznána a zaslali mi zdarma novou rostlinku." Tyto dvě věty mě fascinují. Češi, nebuďme hloupí, objednávejme a reklamujme. To se... celý příspěvek >
Jak na krtka, 13.1.2012
Pokud je ta past účinná, je cena 800 Kč přiměřená. Jakou má účinnost? Tj. kolikrát je nutno past nastražit, aby bylo dosaženo jednoho úlovku?
25 odrůd jabloní, 3.1.2012
Abych se přiznal, příliš těm vašim srovnáním a názorovým kombinacím nerozumím. To, že pan Rony na Valašsku a pan Polehla na Třebíčsku, kteří pěstují jabloně v podobné nadmořské výšce a nedosahují u podobných odrůd shodně příznivé výsledky, vůbec nic... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 1.1.2012
Tak bohužel, moji jednoduchou předvánoční hádanku nikdo neuhodl. A protože v souvislosti s tradicí asi už brzy bude založeno nové Melounoviště 2012, nezbývá mi, než řešení prozradit. Skrývalo se v této větě : "Nic jsme nesázeli, jenom jsme občas... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 30.12.2011
Pokud Síra SK 520 nemá registraci, jak to, že se prodává v obchodní síti?
Co Vaše réva? (rok 2011), 30.12.2011
Zná někdo důvod,  proč Sulku přestali prodávat? Používala se desetiletí. Jaká je za ni rovnocenná náhrada pro révu? Já ještě Sulku sice mám, ale věčně nevydrží. Olejové emulze (např. Oleoekol, Biool) jsou alternativní možnost pro malopěstitele.... celý příspěvek >
Odcházejímí všechny rostliny, 30.12.2011
Pán píše : "celé roky rostou krásně a teď najedou za měsíc, dva jsou všechny kytky v háji". Z toho se dá soudit, že se u něho doma přibližně před dvěma měsíci změnilo. Něco, co má přímou vazbu a vliv na vegetaci pokojových rostlin. O tom, co se mohlo... celý příspěvek >
Pupenova mutace, 29.12.2011
Jaképak šmankote, když budu mluvit za sebe, tak mně to podrobné vysvětlení obohatilo.
Co začít pěstovat?, 28.12.2011
Máte pravdu, já jsem to už pozapomínal, skleróza útočí. Nesleduji citrusy už asi 10 let. Z té doby mi zůstalo jen těch pár zanedbaných kousků na fotkách.
Odstranění pařezu, 26.12.2011
Na dotaz, zda jsem někdy viděl kmen ořešáku, který by měl 160 cm v průměru, byť těsně nad zemí, odpovídám, že neviděl. Dovedu si u tohoto stromu představit tak maximálně 1 m...
Co začít pěstovat?, 23.12.2011
S tím Psidiem jsem měl stejné zkušenosti jako Vy, krásně rostlo, ale neplodilo. Když jsem končil s érou tropického pěstování, rozdal jsem své výpěstky přátelům. Kolegovi, který obdržel Psidium, ale začalo brzy plodit. Změnil dvě věci : přezimoval ho... celý příspěvek >
Co začít pěstovat?, 23.12.2011
No, máte pravdu pane VJK, já jsem se nepřesně vyjádřil. Ten můj text asi vyvolává asiciaci, že jsou ty miniaturní banánky nepoživatelné. Tak to není. Ty mé doma vypěstované banánky se samozřejmě daly jíst. Ale jedná se o miniaturní plody, takže... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 14.12.2011
Díky Mirku za přijetí! Na oplátku jsem pro všechny melounáře připravil takový malý chyták. Kdo jej odhalí, stane se králem melounářů 2011. Nápověda se nekoná....
Seříznutý špičák, 7.12.2011
Myslím, že je rozdíl, jestli zapěstováváme korunku (kdy zas tak na úplně dokonalém směru růstu jednotlivých výhonů nezáleží) a nebo když se snažíme prodloužit kmínek (který chceme mít zcela rovný). Pokud mám potřebu vyvázat některý výhon do svislého... celý příspěvek >
Seříznutý špičák, 6.12.2011
Tím "vyvázáním" jsem měl na mysli snahu napomoci vrchnímu výhonu, aby rostl svisle vzhůru (nikoli šikmo vzhůru) a dále, aby jeho ohyb, vyrůstající z kmínku byl co nejmenší (= minimální rádius). Tím bude dosaženo co nejmenšího "odskočení"... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika