Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypěstování pravokořenných sazenic s hotovým kmínkem, 2.2.2012
Když Vás to tak láká, vyzkoušejte to a uvidíte. Možná se stanete průkopníkem nové rozmnožovací metody. A dejte vědět, jak to dopadlo.
Pestovanie duo ringlót, 2.2.2012
Pokud pán nyní odstraní jeden celý kmínek, ztratí cenný roubovací materiál, který bude příští rok někde pracně shánět. Proto bych jeden kmínek vyvázal do svislé polohy ke kůlu jak radíte, ale druhý, s méně vzrůstnou odrůdou, vyvázal dočasně do šikmé... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 1.2.2012
S těmi květináči jsem se inspiroval u vás a zamlouvá se mi to. Sázka na jistotu.
Staří sousedé, 30.1.2012
Přesně tak, neznáme místní podmínky a stav věci. A proto bych si já osobně odpustil spekulace, jak kdo často bude opékat buřty, popíjet pivo a při tom pozorovat staré sousedy dalekohledem. Myslím, že je slušností, pokud se rozhodnu cokoli... celý příspěvek >
Šarka švestek, 30.1.2012
Letos jsem měl možnost česat švestky domácí ze dvou míst poblíž svého bydliště (JZ Čechy), Jedna lokalita - stará neudržovaná zahrada "na samotě u lesa", druhá lokalita  - stará neudržovaná zahrada v podhorské zapadlé pošumavské vesničce. Stromy... celý příspěvek >
Staří sousedé, 30.1.2012
Máte pravdu, s některými lidmi se člověk nedohodne. V tomto případě ale jednoznačně drží Černého Perta v ruce pan Lukáš a pokud se pokládá za slušného člověka, měl by se nyní maximálně snažit to se svými sousedy urovnat všemi možnými prostředky... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 29.1.2012
Mám takový pocit, že pan Kaněra má na mysli jiného pana Mičurina, než kterému skládá poklonu pan Paľo. Tuším, že pan Kaněra píše o originálním, ruském Mičurinovi.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 29.1.2012
Jako nestranný čtenář této diskuse jsem rád, že existují lidé, kteří lační po nově vyšlechtěných novinkách a mají je na zahradě snad ještě  před tím, než se stačí dostat do oficiálního prodeje. Testují je a mají zde možnost o nich poreferovat,... celý příspěvek >
Třešeň Regina, 23.1.2012
Napadení mšicemi lze eliminovat nanesením lepových pásů (Chemstop) na kmen, čímž se zabrání přístupu mravenců do koruny stromů. Mravenci jsou roznašeči a ochránci mšic. Bohužel, ani já jsem si v minulých dvou letech s houbou Blumeriella Jaapii u... celý příspěvek >
Stolové hrozno Nero, 20.1.2012
V nekamitních = v nekalamitních
Stolové hrozno Nero, 20.1.2012
Jestli od Solarisu očekáváte hrozny s velkými bobulemi, budete zklamaná. Je to moštová odrůda, používá se hlavně k lisování moštu a výrobě vína a nikoli k přímé konzumaci. V ostatních parametrech je kvalitní. Nero je odrůda univerzální, lze ji... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Jo, to "odrbání" staré odchlíplé kůry je prospěšná věc.
Rozdrápané kmeny, 19.1.2012
Pane Paľo, vy si myslíte, že netkaná textilie je schopná při obalení kmínku ochránit rostlinu před mrazem? Já ne.
Krtek - a je to, 17.1.2012
Podle mého názoru se jedná o skrytou reklamu na past s diskutabilní, tedy mizernou účinností. Na základě vlastní zkušenosti s touto pastí radím - nekupovat.
Sieberz - katalog, 15.1.2012
Jestli je sloupovité nebo převislé osobně nedokážu posoudit. Ale má víc plodů, než listů. Takže jeden list utáhne minimálně jeden plod. Zázrak!
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika