Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc při stříhání révy, 18.3.2012
Tak to já jsem Váš pravý opak. Já když stojím před něčím zanedbaným, tak se do toho s chutí vrhám (po hlavě) a když je dílo dokonáno, tak se dotyčné rostlině omlouvám a sobě laju, co jsem to za barbara!
Pomoc při stříhání révy, 18.3.2012
Ahojte Mirku!!, a proč byste si netroufl? Vždyť o nic nejde. Réva má obrovskou regenerační schopnost, raší v podstatě odevšad. Na rozdíl od ovocných stromů se i špatný řez dá relativně snadno opravit. Zejména na starém keři všude něco raší a nabízí... celý příspěvek >
Pomoc při stříhání révy, 18.3.2012
Potěš koště to teda opravdu je. Ale na motorovou pilu to zase né. Já jsem kdysi na podobném koštěti začínal a taky jsem si s ním nevěděl rady. První 2-3 roky jsem ho střihal jen tak citem - podle vlastního laického úsudku, aniž bych o řezu révy... celý příspěvek >
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 12.3.2012
Neuvažujete výhledově o dravých roztočích do své viničky? Pokud ne, proč?
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 12.3.2012
Proč používáte Sulku když máte nasazeny roztoče? Ještě nejsou dostatečně namnoženi? A provokující větičky typu "Alebo ste vymyslel opäť novú teóriu?" si příště laskavě odpusťe velevážený!
Problém s rašením podezření na Hálčivce, 12.3.2012
Divím se, divím. Před rokem jste tady pane Paľo silně propagoval dravé roztoče Typhlodromus pyri a nyní propagujete Sulku. Pročpak ten krok zpět, mohu - li se optatat?
Prořezat švestku teď?, 3.3.2012
O odstranění dvou konkurenčních terminálů jsem také přemýšlel, ale jak by potom takový strom vypadal? Nesymetrické štíhlé vřeteno s větvemi pouze do jednoho směru v půdorysném úhlu asi 120°. A ovoce v původní výši, obtížně dosažitelné. Tedy ne moc... celý příspěvek >
Prořezat švestku teď?, 3.3.2012
Já nevím, osobně se mi to postupné sesazování nezdá zase až tak o mnoho citlivější a efektivnější, než jednorázové zakrácení na finální délku. Když říznete do staré větve, hned v témže roce pahýl regeneruje a větve z něj a pod ním rostoucí rostoucí... celý příspěvek >
Prořezat švestku teď?, 2.3.2012
Ta švestka vůbec nevypadá špatně, a na to, že si roste sama dlouhá léta, bez zásahu lidské ruky - pěkný strom! Ta chce jenom mírnou, řekl bych standardní "kosmetiku". Zato ta třešeň, běda, běda- tři Grácie! Klasická ukázka zanedbané výchovy mladého... celý příspěvek >
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 27.2.2012
Jasně, zajděte do nějaké stavební firmy v okolí a objednejte si TOTO. Za hoďku - dvě, máte ze zahrady tenisový kurt.
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012
Pane hoste 0.70, do jaké přibližné výšky vyrostly vaše keře? Já to z těch fotografiií nedokážu určit.
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 16.2.2012
Chronologicky a stručně : Nyní. Ne, je vhodná. Ano. Ano, hrubozrnný písek nebo jemnozrnný štěrk.
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 15.2.2012
Zastřižení jsem si doporučit netroufl. Když je něco "nejhezčí" tak jsem předpokládal, že ochota majitele k takovému činu bude pramalá. Ale pokud by pan majitel přece jenom dokázal vzít nůžky do ruky a tomu fíkusu udělal trochu fazónu (= zredukoval... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 13.2.2012
Přesně tak, je třeba pečlivě utěsnit každou skulinu v úžlabí střech, prohlédnout všechny převisy, pozednice, střešní krytinu. Projít barák na žebříku kolem dokola, místo po místě. Ucpat všechny skuliny. Problémovým škůdcem nemusí být jen kuna, ale i... celý příspěvek >
Založení sadu - prosba o radu, 9.2.2012
Já si na ty dva články od pana Kacíře, ve kterých byla prezentována výsadba stromků bez nutného řezu koruny pamatuji. Byla tam ale jedna důležitá podmínka pro zajištění úspěchu - trvalá zálivka po dobu několika měsíců.Také nikde v těch článcích... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika