Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za myši?, 24.4.2012
Hraboš polní.
Co je to za myši?, 22.4.2012
Žádné myši, je to rejsek obecný, hmyzožravec. Hubí na vaší zahradě hmyz a červy.
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 15.4.2012
Odpoví Vám, slušně a stručně, že nejsou povinni Vám zboží dodat, neboť třetí strana nedodržela smluvní závazky. Odkážou vás na všeobecné obchodní podmínky své firmy, kde to mají ošetřeno. Žádnou kopii o ukončení spolupráce s firmou Fiskars Vám... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 14.4.2012
Zdar Mirku!! Chodit po špičkách nestačí, ten mizera určitě bude pěkně rozmazlenej. Musíte mu ještě zpívat "Rozvíjej se poupátko" a jiné hity! U mně zatím klid, pupeny se nehýbou. Zima v únoru byla krutá, u nás několik dní pod -20°C, minimum bylo... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 14.4.2012
Pokud byste ty řízky strčil rovnou do petek se zeminou - substrátem, bez předešlého zakořeňování, dosáhl byste shodného výsledku. Dělám to takto a daří se. Do lehkého zakořeňovacího substrátu míchám asi 25 % perlitu.  Jsou řízky kvalitní... celý příspěvek >
Pěstování stevie sladké, 14.4.2012
Je celkem náročná, pije jako duha. Nejlépe na jižní teplé osluněné expozici, avšak s vyloučením poledního úpalu. Neutrální. Toto jsou mé laické zkušenosti z pěstování v loňském roce. Nestudoval jsem nikde její životní nároky a... celý příspěvek >
Odborná literatura, 14.4.2012
Já to vidím trochu jinak. Jsou lidé, kteří to mají tak nějak v krvi a stačí jim pár základních informací k tomu, aby dokázali sami, víceméně intuitivně a s citem k dané rostlině, úspěšně pracovat s nůžkami.  Naopak jsou lidé, kteří po... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 10.4.2012
Podle mého názoru je vytažení stromků ven z půdy, jenom proto, že dosud neraší, pošetilé. Ten, kdo má s podzimní výsadbou broskvoní zkušenosti ví, že takové stromky začínají rašit nevyrovnaně a s výraznějším časovým posunem oproti stromkům kvalitně... celý příspěvek >
Podnožová réva, 2.4.2012
Video nebylo ode mě, nerad bych lízal cizí smetánku.  Jinak já se chystám na něco podobného jako Vy. Bohužel, dnes mi krachlo jednání o získání potenciálního pozemku na vinohrádek, takže jsem se svými předpěstovanými sazenicemi momentálně v... celý příspěvek >
Podnožová réva, 2.4.2012
Zdarec Mirku!! Podle mě střih záleží na účelu, za jakým jste podnožovou révu vysadil. Jesli kvůli dekoraci a nebo kvůli získání kvalitního podnožového materiálu. Jesli ji pěstujete jako dekorativní popínavku, tak se (myslím) fantazii meze nekladou a... celý příspěvek >
Řez meruňky, 31.3.2012
Z fotek bohužel není vidět, jak to vypadá u vás v reálu. Teoreticky by to ale vadit nemělo, po narovnání nového terminálu a zesílení kmínku i bočních výhonů to "zaroste".
Řez meruňky, 31.3.2012
Zvažte, jestli na reálném stromku nemáte příliš zahuštěnou rozvětvující se část kmínku. Pokud ano, odstraňte vybrané výhony, které rostou nevhodným směrem (například dva nad sebou) a nebo které rostou v malém výškovém rozestupu. Jestliže to v tomto... celý příspěvek >
Řez meruňky, 31.3.2012
Asi nejjednodušším řešením (ale nikoli jediným), bude vyvázání jednoho silného výhonu z horního rozvětvení do svislé polohy. Podle fotek se pro tento účel dobře jeví ten levý horní výhon na druhé fotce. Zakrňující terminál odstřihnout. Vyvázání a... celý příspěvek >
Hrušeň rezistentní rzi hrušňové?, 21.3.2012
Máte pravdu, jalovec chvojka je původní druh, rozšířený k nám z jižních částí Evropy, avšak z původního druhu bylo postupně vyšlechtěno množství okrasných kultivarů, které se nyní u nás prodávají ve velkém jako oblíbená okrasná dřevina.
Pomoc při stříhání révy, 18.3.2012
"Asi před dvěma lety jsme tu měli profíky a stejně s tím nic moc neudělali,...". Ono s tím totiž zaráz kouzlo udělat ani nejde. Révu nejde řezat a tvarovat tak, že si někoho jednorázově pozveme, on to nějak udělá a my pak jako máme na několik let... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika