Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Korejská jedle - rezne jehličí, 1.6.2012
Tak se ji pokuste zachránit - dejte jedličku do stínu, aby na ni během dne nesvítilo slunce. Nový květináč musí svým objemem umožnit dostatečný rozvoj kořenů. Nejlepší by samozřejmě byla výsadba do volné půdy. Snižte odparnou plochu stromku vyřezáním... celý příspěvek >
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Pokud chcete pravého huňatého angličáka, tak musíte bohužel začít znova. Pro výsev je nutné použít lehký vzdušný substrát, například nejílovitou ornici smíchanou s pískem ve vrstvě alespoň 10 cm. Další, méně radikální možností je na povrch trávníku... celý příspěvek >
Neznámí škůdci na broskvoni, 29.5.2012
Spíš puklice.
Je to peronospora?, 29.5.2012
Tak ještě než se se svými názory připojí další vinaři, napište prosím, jaký průběh má ta choroba v dalším období.
Pozdní jarní mrazy, 17.5.2012
Tak hoši, a jedeme z kopcééé. Mám teploměr on-line, umístěn 0,5 m nad zemí přímo na zahradě. Je 22.50 a ukazuje -0,6°C a jede dolů jako raketa. Navečer se oteplilo a ještě těsně před západem slunce bylo ještě slušných +12°C. Myslel jsem si, že se to... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 17.5.2012
K tomu Chemstop-Ecofixu : nanášejte to špachtlí nebo podobným nástrojem za studena.
Jedno očko na tažni, 16.5.2012
Jižní Čechy, Strakonicko.
Jedno očko na tažni, 16.5.2012
Já vysokou spodní vodu nemám, vodou to asi nebude.
Jedno očko na tažni, 16.5.2012
Severně od Černého moře už je vyloženě pevninské klima. Jsou zde suché mrazivé zimy, pak rychlý nástup jara a horké léto. Zato u nás se zima s jarem přetahují o nadvládu skoro dva měsíce. Pak réva neví, jestli má rašit nebo spát. Dneska u nás zase... celý příspěvek >
Jedno očko na tažni, 16.5.2012
Přímo z těchto loňských nevyrašených oček ne, ale z vedlejších záložních oček, která se vytváří u staršího dřeva na jejich okraji.
Jedno očko na tažni, 16.5.2012
Navazuji na předešlé příspěvky pánů Mirka  a Peetoo-a. Rád bych se také připojil do diskuse o úmrtnosti révových sazenic a keříků z jara. Už jsme si s Mirkem o tom dneska i něco psali. I já mívám s tímto v poslední době problémy. Pozoruji to u... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 15.5.2012
Tak nevím pane Paľo:, ale poměr počtu zakrslých ku rozkošatělým ovocným stromům v současných zahradách jsem si ve svém příspěvku komentovat netroufl. Nemám to spočítáno. Asi jsem se nedostatečně srozumitelně vyjádřil, za což se omlouvám.
Jarní řez broskvoní, 1.5.2012
A já si Mirku zase myslím, že dílčím odkladem řezu oproti "předpisovému" termínu vůbec o nic závažného nejde a že jím stromku nijak neublížíte. Naopak, dle mého názoru je mnohem lepší řezat nyní, než neřezat vůbec.
Jarní řez broskvoní, 29.4.2012
Zdar Mirku, klidně střihejte, větší řezné rány pro jistotu zamázněte. Pro zajímavost, já jsem střihal své tři broskvoně teprve včera. Na květy jsem ohledy brát vůbec nemusel, protože v průběhu zimy totálně vymrzly všechny květní pupeny. Nemám jediný... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 28.4.2012
No vidááá, je tam!
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika