Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba révy, 20.6.2012
Zatím vám roste jeden výhon. Až jich v příštích letech poroste víc (letorosty z tažně nebo tažňů), už to nebude taková divočina. Klidně nyní vrchol letorostu zaštípněte v požadované výšce. Začne vám to silněji rašit ze zálistků a v hoprní partii se... celý příspěvek >
Odstranění přebytečných střapců?, 16.6.2012
Při prvé úrodě, zvláště, když keře zakvetou již druhým rokem, je vhodné silněji redukovat množství dozrávajících bobulí na keři. V prvých letech nepreferujeme množství ani kvalitu úrody, ale snažíme se, aby keře co nejvíce zesílily a staly se... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 9.6.2012
Je to tam! Tak se Vám tu mrtvolku(-y) povedlo probrat, a docela rychle. Paráda! Za kolik dní po zákroku to začalo rašit? Já jsem dneska taky ty své ještě žijící mrtvolky nastrkal do vody. Nechám je tam ale do té doby než se objeví nové kořínky i... celý příspěvek >
Jak správně obrátit sekačku?, 9.6.2012
Po sečení, kdy se sekačka čistí, bývá nádržka většinou poloprázdná.
Jak správně obrátit sekačku?, 9.6.2012
... takže sekačka spočívá na zemi zadními kolečky a opírá se o ni rukojetí. Pro běžné čištění je to zcela dostatečné.
Jak správně obrátit sekačku?, 9.6.2012
Sekačku zvednu za přední část tak, aby se rukojeť opřela o zem.
Co je to za odrůdu?, 7.6.2012
A jak je ten keř starý, kdy byl vysazen? Znáte jeho historii a původ?
Prosím o radu - ořezané jabloně, 7.6.2012
Jestli máte zákrsky na méně vzrůstných podnožích, situace není vůbec zoufalá, jak se možná mohlo zdát na začátku diskusního vlákna. Když bych vám mohl dát nějakou rychlou radu, tak nyní pravidelně kontrolujte a prohlížejte své stromky a odstraňujte... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 6.6.2012
Je 6. června, 1 hodina a 15 minut a můj venkovní teploměr ukazuje 1,6°C a teplota stále padá. Je úplně jasno a hvězdy jasně září. A já sedefinivně loučím s letošní vinařskou sezónou a se vším, co jsem dosud horko-těžko uchránil před mrazy, které... celý příspěvek >
Vysetý trávník a plevel, 4.6.2012
Taky si myslím, že je to ježatka + trochu lebeda. Ale co to travní semeno na povrchu? Bylo zapracováno pod povrch a nebo jen volně pohozeno?
Černání a vadnutí listů, 3.6.2012
Aha - už dva shodné případy, nezávisle na sobě. Takže fyziologická porucha to asi nebude. Začal bych se spíš klonit k infikovanému štěpnému materiálu.
Černání a vadnutí listů, 2.6.2012
Určuje se to těžko. Jedna z možných alternativ je ZDE.
Nový trávník - problémy, 2.6.2012
Sečou pravidelně a trávu neodklízejí. Takže mulčují, jestli se nepletu. Mulčování je vlastně zelené hnojení, kdy se biologická hmota nadrobno rozsekaná zapraví mezi stébla trávy a zde pomalu zetlí. Postupně se tak vytváří lehká povrchová humózní... celý příspěvek >
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
S přihnojováním opatrně, začněte postupně až se vám trávník dostatečně zahustí a prokoření. Na začátku je důležitější zálivka. Netřeba se bát, v Anglii také pořád prší a jaké tam mají trávníky...
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
Zkuste si zkušebně vysít trávník pouize do vlhkého písku. Uvidíte jak vám raketově vyraší a jak bude kompaktně hustý.  A přitom písek rozhodně přemírou živin neoplývá. Trávník v chudé půdě začne strádat až později. Pak je přihnojování nutné.
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika