Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se stalo s trávníkem?, 14.7.2012
Zkuste to, určitě tím nic nezkazíte, i když si nemyslím, že by vertikutace zásadně vyřešila váš problém s chřadnutím trávníku. Vertikutací se řeší především údržba vzrostlých a zahuštěných trávníků, rozdělení drnů, vyčesání plsti a mechu a povrchové... celý příspěvek >
Roncet, 13.7.2012
S roncetem žádné zkušenosti nemám. Ale nezdá se mi logické, že by po napadení rostliny virovým roncetem příznaky nákazy rázem ustaly. Máte v blízkosti postižených rostlin zemědělské pole a nebo nějaký pozemek, kde by někdo mohl řádit s herbicidy?
Co se stalo s trávníkem?, 13.7.2012
Na barvě "hlíny" ani tak nezáleží, spíše na její konzistenci a hutnosti. Zkuste do ní zarýt rýčem. Když to půjde snadno a vyrytý drn snadno rukou rozdrobíte na jemnou frakci, je to OK. Když ale rýč půjde do hlíny těžko a vyrytý drn bude houževnatě... celý příspěvek >
Co se stalo s trávníkem?, 13.7.2012
A je ta vaše klasická hlína spíše lehká, sypká a nebo hroudovitá a tuhá?
Co se stalo s trávníkem?, 13.7.2012
Do čeho jste ten trávník vyseli?
Broskvoň - usychání, 13.7.2012
Jste moc netrpělivý, bojujte ještě. Já jsem například zjistil, že moje marná snaha o "zahradničení" je vlastně jen systematickou rostlinoléčbou. Mně by vážně překvapilo, kdybych někdy něco vypěstoval. Takže jsem se postupem doby dostal do fáze, že mě... celý příspěvek >
Nemocná hrušeň - co s tím?, 10.7.2012
Je to na 100% roztoč - vlnovník hrušňový.
Nemocná hrušeň - co s tím?, 10.7.2012
A od kdy Mospilan účinkuje na roztoče? Osobně bych bezlistý stromek v předjaří, tj. před rašením a nebo v jeho počátku stříkl, resp. omyl Sulkou, či jejím nástupcem který se jmenuje Sulka New. Vlnovníka jsem si domů na hrušni přitáhl také, konkrétně... celý příspěvek >
Světlání a opadání listů vinné révy, 5.7.2012
Pravděpodobnou příčinou může být chronický nedostek vody, případně i nadbytek vápníku. Stává se to například, když je rostlina umístěna u domu a všechna dešťová voda je pečlivě svedena do kanalizace, vydlážděn dvůr s kanalizačními odtoky, atd. Také... celý příspěvek >
Lavička Schönbrunn, 26.6.2012
Patrně budou v sedací části desky jen tři. Ta prostřední bude ke každé bočnici upevněna pomocí obou malých nálitků a bude "sedět" na obou nálitcích... 
Štepenie revy za zelena - ako na to?, 25.6.2012
Jednoduše a srozumitelně zpracovaný návod na zelené roubování révy najdete ZDE.
Skvrny na listech tresni, 24.6.2012
Pánové, mně se to nezdá.
Škůdce na buku Dawyck Purple, 24.6.2012
Skrývá se za tím bejlomorka buková.
Choroba vinné révy, 24.6.2012
Ahojte Mirku. Koukám, že se bohužel zatím odpovědi moc nehrnou. Vaše otázka je jistě zajímavá pro všechny pěstitele, včetně mne, i když pod révou nic "k jídlu" nepěstuji.  Hledání šetrných a zároveň účinných ochranných prostředků je a bude stále... celý příspěvek >
Identifikacia skodcu, 22.6.2012
Teda nevím, nevím. Ti živočiši na úvodním obrázku mají nožičky. Ale takhle velké puklice s nožičkama??? A co ta obr-vajíčka? Myslím, že to puklice nebudou.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika