Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fleky na kmínku, 26.9.2012
Vzhledem k tomu, že rostlina roste těsně u zdi domu, myslím si, že její zdárné přezimování není beznadějné, ba naopak.  A jestli máte chuť něco udělat jaksi "navíc", než bývá běžně zvykem, a vytvořit rostlině nadstandardní teplotní podmínky,... celý příspěvek >
Mladá švestka, 19.9.2012
Ono se obtížně předem odhaduje, jak bude stromek po výsadbě reagovat. Někdy s daří a stromek bují, ale někdy jen čučí a nic. Těžko se pak dohadovat copak takovému čučáku vlastně chybí. Nevíme, jak vypadaly kořeny při výsadbě, nevíme, do čeho byl... celý příspěvek >
Vyrastok na konari Topazu, 16.9.2012
Mohlo by jít o "bradavčitou uzlovitost jabloní" (angl. označení "Burr Knot"). Zadejte si ta hesla do vyhledávače.
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 16.9.2012
Já vám dám dva tipy, pane Juraji. Používáte na své zahradě nějaké herbicidy? Například k údržbě trávníku, který máte pěkně bezplevelný. Pokud ano, nemohlo náhodou dojít ke kontaktu stromku s herbicidem? Stromek je vysazen blízko plotu, nestříká občas... celý příspěvek >
Naseklý kmen, 13.9.2012
Šanci určitě má.
Presazeni revy, 13.9.2012
Už bylo řečeno výše, že pokud se akce provede už nyní, kdy réva ještě nedokončila přirozený vegetační cyklus, šance na úspěch se výrazně sníží.
Topking, 9.9.2012
Dotaz jsem poslal právě proto, že p. David je zkušený sadař. Já jsem si z literatury odvodil, že roubovat na JOJO nemá smysl. Proto mě zajímá, jak to vidí David.
Topking, 9.9.2012
Přeroubované JOJO,... zajímavé! Máte představu, jak bude stromek reagovat dojde-li k nákaze nově naštěpované odrůdy virem šarky?
Odrůda Attika - neplodí, zasychají listy, 7.9.2012
Položme otázku, zda ta réva kvete (obvykle červen). Pokud ano, zda má v květech prašníky (samčí část květu s pylem)?
Housenky na artyčoku, 6.9.2012
Opravdu? Tak to jsem nevěděl. Myslel jsem si, že housenkám se rodí motýli.
Jaký je to druh palmy?, 31.8.2012
Pravdepodobne sa volá Trachycarpus fortuei, (syn. Chamareops excelsa), česky Žumara ztepilá.
Černé tečky na broskvích, nedozrálost a brzká hniloba, 5.8.2012
Je to houbová choroba, která se jmenuje strupovitost peckovin (Venturia carpophila).
Red Haven 5 let - nekvete, 1.8.2012
Jednou z několika možných příčin problému může být pravidelné vymrzání květních pupenů v průběhu zimy a v předjaří. Například dvě poslední zimy byly v mnohých částech republiky pro broskvoně nepříznivé. Prověřte si vaše stanoviště z hlediska... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 1.8.2012 Obsahuje fotku
Pominu-li podezření na virovou nákazu u mojí odrůdy Kodrjanka (lokalita Brno), vrátím se k původnímu tématu, tedy ke snaze o rozpoznání, zda se jedná o deficit draslíku, či hořčíku, podle vzhledu poškozených listů. Vyfotil jsem letošní stav ve svém... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 1.8.2012
A kruciš, to fakt vypadá hodně stejně (Kodrjanka)! Béééé . Né že bych tam hned běžel, ale zeptám se, která inštituce provádí zdravotní testy, resp. testy na přítomnost virů u rostlinného materiálu, konkrétně révy ?
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika