Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lucasova, 5.12.2012 Obsahuje fotku
Že nám ty údajné marketové Bohemici moc nejedou, dokládám tím, že dvě ze tří ještě nejsou snězeny. Tak jsem je vyfotil. V teple obytného místnosti velmi rychle měknou a žloutnou. Podle mě ale takhle vypadá právě zmiňovaná Lucasova.
Zakoupené hrušky, 25.11.2012
Nedokážu posoudit, zda se jedná o Ditu, či ne, nicméně na Boscovu lahvici se mi dole zdá příliš baňaté.
Pinova - neznáma choroba, 24.11.2012
Myslím si, že je jen nějaká "epizodní blbost", která stromku nijak nevadí a nijak ho neohrožuje. Například blbost typu, "nějaký vetší ptáček si sedl na stromek, vykakal hovínko a to steklo po stromku, a protože bylo mastné, déšť je úplně nesmyl a na... celý příspěvek >
Urcenie odrody, 22.11.2012
Tak dobře, tip: Charneuská.
Razantní prořez staré jabloně, 20.11.2012
Jestli k tomu starému stromu máte bližší vztah a stojí vám za určité úsilí a snahu o oddálení jeho blížícího se konce, udělejte nad oběma tlejícími ranami stříšku a odveďte vodu, aby do nich při dešti nezatékalo, jak radí Lída. Víc asi udělat v daném... celý příspěvek >
Přesazení vzrostlého smrku, 20.11.2012 Obsahuje fotku
Akce, zdá se, se podařila, douglaska vypadá takhle - viz. příloha.
Jadernicka moravska, 17.11.2012
Když si člověk vypěstuje vlastní odrůdu a má jí jenom on, jediný nasvětě, je to asi pěkný pocit. V takových případech se určitě i snadno dopuštějí a tolerují drobné nedostatky...
Jadernicka moravska, 14.11.2012
Je to zvláštní, dosud jsem vždy četl, že semenáče ovoce nezachovávají charakter své matečné odrůdy. Jaderničky máme na zahradě manželčiných rodičů dvě. Prvá z nich je velmi stará, prý z roku 1938, mohutný strom s větvemi o průměru lidského trupu.... celý příspěvek >
Nová podnož pro slivoně a meruňky, 11.11.2012
Podrobné informace o této podnoži naleznete na stránkách Fytos-u.
Slivka - vychovny rez, 8.11.2012
Ano, zakrátili jsme oba hodně. Protože ten stromek má nesymetricky založenou korunku. Proto nutíme stromek, aby se přestal vytahovat nahoru, a aby založil korunku znova a doplnil chybějící větve dole na té straně, kde dosud chybí.
Vychovny rez - ceresna, 8.11.2012
Tak na rozdíl od té slivky u této třešničky máte založenou korunku pěkně, chce se mi dokonce napsat předpisově. Vzhledem k tomu, že je naštěpována na semenáči a poroste bujně do objemné koruny, asi bych to nechal tak a prozatím s tím nic nedělal. V... celý příspěvek >
Slivka - vychovny rez, 7.11.2012
Jasně, ty dva relativně silné "špalíky" nahoře nejsou zrovna ideální, je to důsledek celkového nesouměrného a metlovitého tvaru stromku, viz úvodní foto. Ale myslím si, že při troše péče a průběžné kontrole jeho stavu v příštím roce to půjde lehce... celý příspěvek >
Slivka - vychovny rez, 7.11.2012
Jaká je výhoda? Zásadní výhoda snad žádná, mně se to tak zdá pocitově o malilinko lepší, máte tam založen základ druhého patra. U Ronyho nižšího sestřihu dojde pravděpodobně k většímu zahuštění nového bočního obrostu, který vyroste na jaře nad dvěma... celý příspěvek >
Idaret, 3.11.2012
Letos jsem žádný Idared ještě nejedl. Ale co si pamatuji, tato odrůda má určitou chuťovou, zcela charakteristickou nuanci, jakýsi chuťový "odstín" který nemusí každému vyhovovat. Někdo ji uvítá a druhý upřednostní raději chuť jiných odrůd. Já patřím... celý příspěvek >
Opäť voška révokaz, 3.11.2012
"Ve vinařský oblastech je révokaz všude,..." Když jsem se snažil načerpat nějaké informace o révokazu, dočetl jsem se, že na začátku minulého století, když révokaz začal decimovat vinohrady v Československu, nerozšířil se ve všech vinařských... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika