Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará jabloň - jak stříhat, 16.3.2013
Já bych se taky ještě na moment vrátil k původní fotografii a dotazu majitele stromu "jak dál?". Je vidět, že byla snaha vtisknout koruně určitý tvar. Myslím si, že bezprostředně po řezu mohl být pan majitel s výsledkem svého zásahu spokojen. Je... celý příspěvek >
Žloutenka nebo klejotok - monilioza či rakovina?, 6.3.2013
Broskvoně jsou náročné na výživu. Při plné plodnosti dochází k rychlému vyčerpání živin z půdy. Z informací, které jste uvedl, bych se též přiklonil k názoru, že se jedná o nějaký typ chlorózy, pravděpodobné nedostatek N. Proto bych navrhl nyní,... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 5.3.2013
Samozřejmě že lze, nikoli však naráz, ale postupně, v průběhu 3 ÷ 4 let.
Už postřik na kadeřavost?, 3.3.2013
Dovolím si pane Vinšálku ještě malou úvahu na téma "smáčedlo".Při správném použití smáčedla bude vrstva postřikové ochranné látky rovnoměrná, stejné vrstvy, nebudou se tvořit stékající kapky a jícha snáze zateče i do malých pórů, prasklin a prohlubní... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 1.3.2013
Účel použití smáčedla chápu jako prostředek zajišťující rovnoměrnější pokrytí povrchu rostlin ochrannou látkou. (Princip snížení povrchového napětí kapalin). Vy píšete o efektu větší odolnosti proti smytí vodou. Můžete prosím pane VinšáIku vysvětlit,... celý příspěvek >
Stará jabloň, 18.2.2013
Pane Ivane z okénka, tak na toto jsem zrovna nepomyslel, neb nemám zkušenosti s mykotickou injektáží.
Stará jabloň, 18.2.2013
"Péče" o tuto jabloň byla ostudná. Ano, likvidace stromu bude pro pana majitele tím nejjednodušším řešením a v jeho případě, vzhledem k tomu co vidíme na fotce, pravděpodobně i nejlepším řešením. Na druhou stranu, myslím si, že s tím stromem by se... celý příspěvek >
Multicara 25 / spojkove lanko, 11.2.2013
Cože, 372,-? Kde, kdy, jak, u koho? (Já 1370,- u Generali).
Mýtus Strýmka, 11.2.2013
Hergot, jak my se tady můžeme na něčem shodnout, když ani nevíme, jestli nejfujtajblovější jabko není vlasně chuťovou delikatesou...?
Pokojová yucca - množení listem?, 9.2.2013
Je opravdu velmi hezká. Myslím si, že velký podíl na tom bude mít onen zvláštní, netypicky štíhlý a vysoký květináč (samozřejmě kromě příkladné péče majitelky). Rostlina mohla přirozeným způsobem pustit kořeny do hloubky a není tolik zatížena výkyvy... celý příspěvek >
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 4.2.2013
Pro školkaře je to úžasně produktivní způsob značení stromků. Vrazí se to do jehličkové tiskárny, a už to jede. Pak se to jen trhá od sebe na jednotlivé pásky a navléká na kmínky. Potíž je jen v tom, že tuhle monotónní práci často dělají... celý příspěvek >
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
Jen tak mezi námi, mytí sekačky vodou není vůbec dobrá věc, ba naopak. Voda zatéká a vzlíná do spár a skulin, kde způsobuje korozi. Já jsem nikdy žádný sekací prostředek tekoucí vodou neomýval, maximálně otřel mokrým hadrem či houbou.
Řez višně, 23.1.2013
Úspěšnost Zahnova řezu je podmíněna udržením životaschopnosti potlačované, zkracované větve. Znamená to na pahýlu zachovat alespoň nějaký boční obrost, který má možnost vyrašit a olistit se. Jinak existuje riziko stagnace pahýlu a zaschnutí ponechané... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 22.1.2013
Myslím si, že první interval výměny oleje výrobce stanovil pouze na 5 hodin, protože při záběhu motoru dochází k silnému opotřebení třecích ploch a otěru miniaturních kovových částic, které rychle znehodnocují olejovou náplň. Výrobce pravděpodobně... celý příspěvek >
Doporučíte chemický postřik?, 22.1.2013
"Ve skleníku roste vzrostlé víno, taky plesnivé, -..." S největší pravděpodobností se jedná o plísňovou nemoc - padlí révové (oidium). To je typická skleníková choroba. Proti této chorobě se používají fungicidní přípravky, napříkald Falcon,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika