Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákrsek, 12.3.2011
Obecně se nedoporučuje třešně nějak intenzivně řezat, třeba jako jabloně. Sem tam suchou nebo křížící se větev, popřípadě konkurenční výhon.
Tatarova hruška, 12.3.2011
Nemá nikdo z diskutujících zkušeností s tatarkou? Žádný ohlas?
Jak velkou vzdálenost mezi jabloněmi roubovanými na Jaderničce?, 12.3.2011
Z vlastních zkušeností vím, že šest metrů je opravdu málo. Osum metrů minimum, deset metrů je ideální. Jaderníčka je bujný strom a jako odrůda vytváří krásnou přirozeně rostoucí korunu. Pokud Vámi naroubované odrůdy jsou bujně rostoucí není to... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto jabloň?, 12.3.2011
Mám tentýž názor, vybrat jen to nejnutnější a zvětšit korunu ať mají kořeny co vyživovat a také řezat spíš pozdějí, né teď v předjaří. Počkat až míza bude ve větvích a potom prořezat. Pokusit se oslabit růst i tímto způsobem.
Zákrsek, 11.3.2011
Colt-odrůdy na něm rostou slabě až středně bujně, proti mrazu středně odolná. Stromy plodí brzy a hojně.P-HL-A - stromy rostou až o 70% slaběji proti ptáčnici. P-HL-B -asi o 50% slabší proti ptáčnici.P-HL-C - asi o 75-80% slaběji než ptáčnice. Záleží... celý příspěvek >
Jaký druh Slivoně, 10.3.2011
Do horších půdních podmínek, na mělké, kamenité a sušší půdy je vhodný semenáč myrobalánu. Do půd těžších a vlhčích se používají vegetativně množené podnože, nejčastěji St. Julien A. Tolik o těžkých půdách a podnožích v knize "Pěstujeme slivoně"od... celý příspěvek >
Koupím rouby jabloní, 9.3.2011
VŠÚO Holovousy. Vloni jsem kupoval Blanik, předloni Selenu, Produktu a Angold. Posílají je poštou na dobírku.
Roubování, 9.3.2011
Pro získání zkušeností, můžete roubovat cokoli ale samozřejmě správné rouby na správný strom. Jabloň na jabloň, hrušku na hrušku. Nejlepší je samozřejmě když Vám to někdo prakticky předvede, od odběru roubů, uskladnění až po jednotlivé techniky... celý příspěvek >
Toptaste, 8.3.2011
Omlouvám se, spletl jsem si odrůdu.
Toptaste, 8.3.2011
Také si myslím, že jsou běžně ke koupení. Já mám před 5-ti lety vysazených 15 ks. Loni na podzim jich dva známí(na mé doporučeni) sázeli po 10-ti kusech. Jukka s. r. o., stare odrůdy Radim Pešek, Roštín a nebo naroubovat.
Tatarova hruška, 26.2.2011
Zatím musíme počkat, tatarku mám nasazenou na podzim 2009 jako špičák, tak to ještě chvíli potrvá než z toho něco vyroste ale jsem na to zvědavý.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 26.2.2011
My jsme všechny snědli v lednu, teď už jedině z obchodu.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 24.2.2011
Jen aby se ty lžičky na sluníčku nevypařily nebo neroztekly.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 23.2.2011
To máte pravdu pane Vysloužile, s tím rokem výsadby to bývá někdy opravdu zajimavé. Někdy se zdá, že jsme to sázeli loni a na štítku je to třeba i 10 let.
Odrůda Pinova, 23.2.2011
Souhlasím s Vámi, ovoce z marketu stojí za prd. PaR
Další diskuze:  16,  17,  18  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika