Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Anna Späth versus Tuleu Gras, 17.9.2011
Pár posledních Tuleu Gras jsou ještě na stromě a jsou velice dobré, zdá se mně, že letos nemají tak jemnou konzistenci jako jindy. Gabrovská také ještě dozrává a i když má být odolnější vůči šarce je hodně napadena na listech i plodech. Chuť plodů... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 17.9.2011
Poslední Toptasty ještě dozrávají a jsou opravdu dobré,
Dobrý rok pro Stanley, 17.9.2011
Stanleje jsou stále na stromě ale začínají pomalu padat, je jich opravdu dost. Domácí taky dozrávají a i když mají šarku jsou výborné, pomalu připravuji sudy slivovice by měla být letos kvalitní. PaR
Jaké máte zkušenosti s e-shopem "prodej stromků" (býv. Jukka), 17.9.2011
Od Jukky jsem kupoval stromky 2 x a jsem spokojený. Sromky přišly poštou, byly pokaždé dobře zabalené a bez problémů rostou.  PaR.
Tatarova hruška, 17.9.2011
Jabloně ve tvaru vřetena Vám určitě přeroste i když Tatarova hrušeň nedorůstá takových velikostí jako odrůdy na hrušňovém semenáči. Myslím si ale, že dorůstá min. do 6m, pokud má správnou výživu. Jestli že ji budete hodně stříhat, dočkáte se velkých... celý příspěvek >
Tatarova hruška, 11.9.2011
Tatarku mám druhý rok po výsadbě, sadil jsem ji jako špičák a letos jsem založil korunu. Potěšila mne informace, že Vám kvetla již po pěti letech. Chci se zeptat v jaké nadmořské výšce a podmínkách ji pěstujete (svah severní, jížní, stín a pod.).... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 11.9.2011
"Myro"-máte na mysli myrobalány plodové nebo Toptasty na myrobalánové podnoži? Toptasty jsem kupoval u zásilkové firmy JUKKA, myslím Uherský Ostroh(nevím přesně) a ve školce v Malenovicích ve Zlíně. PaR
Nahrada za švestku domácí, 10.9.2011
Musím doplnit, že se chuť Toptastů se o 100% zlepšila. Vlna veder minulých dnů jim velmi prospěla a jsou výborné, sladké. Hodnotil jsem je brzy. PaR
Dobrý rok pro Stanley, 10.9.2011
Všechny Stanleye mám ještě na stromě a je jich opravdu hodně, jako všechny švestky mám letos zaplodily tak, že se lámou větve. U nás dozrávají později, chuť bývá průměrná a i zavařené mají mdlou chuť, proto skončí v sudu společně s domácími... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 29.8.2011
U mně Toptasty dozrávají nyní, odlučitelnost u zralých plodů, které spadnou na zem je velice dobrá, na to si stěžovat nemůžu ale chuť mně letos zklamala. Zaplodily velmi dobře a po postřiku Horizonem je monilia zanedbatelná ale chuť nic... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 20.8.2011
Já mám čtyři stromy Domácí ve věku dvaceti let. Plodnost je pravidelná a vysoká. Letos přeplodily a větve jsou ohnuty pod tíhou plodů až k zemi. Monilií na plodech téměř netrpí a ve dřevě jsem žádné příznaky nezpozoroval. Chuť je i v chladných a... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 18.8.2011
Tuleu Gras má u mne také šarku, plodnost zatím malá, jde hodně do dřeva, chuť není špatná ale ta blátivá konzistece mně moc nejede. Čačanská Rodna plodí hodně, pravidelně, chutná taky dobře ale samá šarka na jaře ji přeroubuji. Hamanova je po všech... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 17.8.2011
Gabrovská je u mne citlivá na šarku, příznaky na listech i plodech, monilia téměř žádná, plodnost a chuť výborná. Toptast zatím šarce odolává záleží jak dlouho. Plodí hodně a pravidelně, chutná taky dobře ale na monilii je celkem citlivý. Stanley bez... celý příspěvek >
Šarka švestek, 9.8.2011
Mně se také letos metlovitost na některých švestkách projevila, poradíte jak se tohoto neduhu zbavit? PaR
Co právě sklízíte?, 7.8.2011
Průsvitné letní ale dost hnijí. PaR
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika