Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat thuje ze semene, 8.3.2007
Vysit hnet po sklizni semen klici lepsi nez kdyz je budete skladovat nekde v suchu mirne zasypat prez zimu je vlhka dost potom podle pocasi .       wee
jak vypadá mladý stromek meruňky?, 8.3.2007
Poznate to podle barvy kury ta je nacervenala jak prechazi kminek ke korenum je to nejvice videt .        y 
odrůda Otava, 8.3.2007
Nevim jak bych vam to znazornil aby jsme se dotoho nezamotaly rezu rouby klasicky kopulacnim rezem co nejdelsi a z obou stran seriznu aby byl roub dole do spicky atosame v kure stejne siroke jako roub ja jsem jeste chtel vylepsit drzeni vkure tak... celý příspěvek >
očkování broskvoní, 8.3.2007
Srpen az zari dokut nehlasi mrazi broskev je dlouho v mize ockovat klasicky do te zarezu .
Množení a ujmutí, 8.3.2007
Nesmite hnet mladehochlapce zrazovat je dobre ze ma snahu neco pestovat ja jsem ve dvanati letech rouboval odkopky svestek pozahrade a bylo my jedno jestli je to prava svestka nebo ne nekdy clovek zacit musi presazoval jsem je az jsem vedel ze se... celý příspěvek >
čím hnojit, 8.3.2007
Myslim, ze pan chce poradit se svestkou domaci tez take karlatka jine synonyma jestli kvete aneplodi muze to take byt pilatka ktera spusobuje cervyveni malich pludku hnet po odkvetu najdete na zemi male pludky s cernou dirkou to je pilatka svestkova... celý příspěvek >
Boscova lahvice a Williamsova čáslavka, 8.3.2007
Ten pan co tvrdi hruskam skodi tuje tak nema pravdu jedna se o jalovec obecny a chvojku klasterskou to jsou mezihostitele rzi a netuje rzi trpi take borovice vejmutovka . 
Roubování, 8.3.2007
Mel jsem kdysi belgickou bridlici na obtahovani britev nebo dlat byla zluta kdyz se nani brousilo bylo citit jak tahne stratil jsem ji a uz kolik let ji schanim bez uspechu v loni jsem byl na vystave asi  Litomericich nabizeli me bridlici sedou... celý příspěvek >
Hodnocení odrůd jablek, 8.3.2007
Horni Bela plzen sever 550m nad morem .H
odrůda Otava, 8.3.2007
Trochu jsem to splet ty nazvy je to titluv zpusob tam se serezava ze ctyr stran ale musi se dodrzet sirka vyrizle kury na podnozi podle roubu tak ze taky narocnejsi na presnost ten klinek na tom mem roubovani je sikmi a tak roub muzete i dodatecne... celý příspěvek >
Výmladky, aneb jakou odrůdu zvolit?, 7.3.2007
CHtelo stim zacit drive nez vyhony tolik zesilili odhrabat zem az ke korenum vsechno pekne oddelyt  nesmi tam zustat casti vyhonu a pak nekolikrat za rok kdyz se obevy nove vyhony znova odstranit kdyz jsou meke jde to lepe odhrnout zem a jdou... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 7.3.2007
Roubovani na kopulaci toje roub stejne sylny jako podnoz jde roubovat do te doby dokut rouby nejsou narasene. Rouby by musely byt narezany jeste pred vanoci ulozeny zabalene v sacku ve spodu lednicky a nechalo by se snimi roubovati vkvetnu kdyz uz je... celý příspěvek >
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 7.3.2007
Roubovaci noze vyrabi sedlcany jinak o klestich ne  vym nic je ze se nejake kleste nebo strojek pouzival na roubovani vine revy .
Fazole, 6.3.2007
je jedly ale hodne barvy vodu kdyz se vari jsou take byle odrudy tak velike ty rostou stejne dobre le krizi se s barevnymi druhy nekdy byli v jednom lusku dve barvy.
Co je to za semínka?, 6.3.2007
Rika se tomu cocko fazole jedle to je kazda fazole je jedla kdyz se uvari jinak by na nekoho mohla pusobyt jako priznaky po uziti jedu v syrovem stavu je mirne jedovata varem se to nici hezke jsou do ampuli s ruzno barevnymi odrudami fazol sarlatovy... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika