Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na pařezy?, 2.4.2007
Vytrhat navijakem,nebo naockovat hlivu ustricnou ,likvydator parezu Root   v baumaxu v umele krabyci kolem 100korun.         rTor
pěstování kiwi v jižních čechách, 2.4.2007
Kiviland si najdete na internetu.
Odruda Jojo - odolna vuci sarce?, 2.4.2007
Mela by byt jeste svestka prezident rezistent odolna je take Hamanova,Stanlej.
víc odrůd na jednom stromě, 2.4.2007
Starkl nabizi dve odrudy na jednom strome cervenou a zlutou jinak si je musite naroubovat sam.
čistecké lahůdkové, 2.4.2007
Je velky problem se strupovytosti v lonskem roce i s postrikama shnila na stromech ,vsechny dobre odrudy maji problem se strupovytosti a padlim.
nezničitelný plevel v trávníku, 31.3.2007
Na vytrvale plevele typu svlace musi byt vetsi koncentrace .
Olše, 31.3.2007
Bezneji dostupna je olse lepkava tu pestuji lesni skolky za par korun.
Smrcky na zivy plot, 31.3.2007
Vysadte je alespon 50cm od sebe aby byl husty pak kazdy rok skracovat aby bylhusty uz od spoda ja ho rezu na jare aby byl hezci pres zimu jinak kdyz se reze na podzim obroste az na jare necha se take rezatkdyz narostou asi 10-20cm dlouhe vyhony jsou... celý příspěvek >
jak reat a striha habr, 31.3.2007
Muzete skratit habr obrusta vemi dobre urizl by jsem ho radeji vice pak ho kazdy rok strihat aby zahoustl.
podražec velkolepý, 31.3.2007
Pestuji podrazec uz kolik let je nenarocny pret tim jsem tam mel rdesno plamenek vsechno zmrzalo az ke korenum podrazec vydrzel prirusta tametr az dva za rok potrebuje oporu dokonale se ovyne velike listy zakryji prostor kvet je ve tvaru saxofonu... celý příspěvek >
roubování meruňky, 31.3.2007
Jeste by sla naroubovat v lete cervenec srpen pokud ma podnoz mizu .
Problémy s plodností morušovníku, 31.3.2007
Unas roste v nadmorske vysce 450mnm cerna moruse a plodi kdyz neomrzne. Na Plzensku vym jeste o jedne v Zinkovech a v Plzni na Borech vsechny jsou cerne .Ty jsou asi otuzilejsi byla je Trnavska ty pestuji hodne na  Slovensku .Kdyby jste zvladl... celý příspěvek >
borůvka chocholičnatá, 31.3.2007
Urcite nevadi ale nehnojte vapnem boruvka to nema rada .
zahradni zebrik, 31.3.2007
V  Zahradkari nabizi zebrik s jednou operou ten je vyhodny ve svahu ma sirsi zakladnu pouzivam dreveny tenkrat nebyli hlinikove dostupny . S podek zebriku je 150cm a na horu se zuzuje pohybliva opora ma dobrou stabylitu.
Řechtáč soudkovitý, 31.3.2007
Tady na Plzensku jsem se setkal se soudky jak jim tu vetsinou rikame casto v nepeknem stavu prerostly vysokokmen na planeti nebo semenaci jiz vpokrocilem veku mohutnym kmenem jablka vetsinou v horsi kvalite sam jsem dvakrat rouboval zajemcum tuto... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika