Příspěvky uživatele - 204.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce na jehličnanu., 1.5.2007
Na modrinech byvaji msice v bile vaticce muze to byt, postrikat necim na msice. jalov
zkrácení větví u staré hrušně, 1.5.2007
Muzete skratit omezi se rust a zbyvajici vetve posily omezi se pocet plodu lepe se vyvynou zacnou vyrustat vlky ale strom se omladi.
Habr - vysadba - pomoc, 29.4.2007
Ostrihat co nejvice nadzemni cast aby se snizilo odparovani a zastinit aspon folii dobre zalivat .I
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 29.4.2007
Prava kdoule kvete pozdeji nez kdoulovec a to velkymi bilymi kvety okraje naruzovele plody jsou podobne hruzce povrch kozovyty po uzrani voni jinda davali babicky do pradla aby provonely,kdoulovec kvete brzy z jara cervene ruzove plody jsou o neco... celý příspěvek >
Ostružiny - choroba?, 27.4.2007
Zrejme je to rez ker byl jiste husty tak se tam rozmnozily houbove choroby postrikat Bajkorem ten je na rzi idealni jinak by ste museli vsechno orezat a spalit.
kdo poradi?, 27.4.2007
Jeste ktem semenacum rozdal jsem je pribuzenstvu a vysledky jsou uspokojive kdyz se protrhaji jsou v dobre kvalite tet uz mnozim z plodu uzralych u nas v loni mel svagr dobrou urodu tak jsem hned pecky pouzil na mnozeni uz vyklicily jsou asi 8cm... celý příspěvek >
Roubování 2, 27.4.2007
Rouboval jsem uz v breznu a rouby uz rasi nektere i kvetou byli to rouby odrudy rosana ty plodi i na jednoletem dreve .Rouboval jsem do kury mim zpusobem ktery jsem uvadel o roubovani hrusni zatim se ukazuje uspech preroubyl jsem lidem a pribuznym... celý příspěvek >
Nemoc třešní a višní., 26.4.2007
Tet uz je nezachranite ale udelejte na jare preventivni postrik kuprikolem ,ty seschle kvety kdyz to pujde orezat muzete zaroven prorezat vetve aby se provzdusnila koruna to orezane spalit ,mela by to byt moniliova spala mozna je i jiny pripravek.
kdo poradi?, 26.4.2007
Mam broskvon z pecky nezname broskvone letos po druhe kvetla v nadmorske vysce 450mnm v mrazove kotline, zaplavova oblast kosek od potoka. V kvetu prisli trikrat mrazi jeste neni vyhrano ale vydrzeli nejake plody minus 6 stupnu pri zemi a vplnem... celý příspěvek >
postupné usychaní broskvi, 26.4.2007
Nekdy jeste razkvete ale je namrzle drevo a po odkvetu se obevy klejotok a vetev uschne .
Mšice na růžích, 26.4.2007
Tak uz jen drave slunecka ,skvory,nebo mali vysavac ?
Netkaná textilie mezi jahodami, 26.4.2007
Zem nesmi byti jilovyta jinak se brzi utuzi a jahody nemohou dychat ,lepsi je kura nebo stepky v dostatecne vrstve nejaky plevel se tam uchyti ale jde dobre vyndat.A kdyz to nakyprite a obevy se zemina dosypete kuru a je hotovo. 
pestovanie buxusu zo semien, 26.4.2007
Buxus se vetsinou mnozi rizkovanim ale jestli mate semena tak je skuste vysit uz by byl nejvysi cas .kminek vypestujete postupnym vystipovanim obrostu a ponechanim jen vrcholu ,pak muzete zastipovat mlade vyhonky nekolikrat za sezonu a vytvorite... celý příspěvek >
Kvetoucí živý plot, 26.4.2007
Stale zeleny je druch dristalu, cesmina, ale nemaji vyrazny kvet ale plody ktere vydrzi i v zimne.
stálezelený popínavý keř, 26.4.2007
Stale zeleny je Brectan ale kvete az na podzim ale jen starsi rostliny .Stale zelenych neni takovy vyber jako opadavych .Snadno namrzaji pak jsou nevzhledne nez zase obrostou jedine skombynovat s opadavym aby tam bylo neco pres zimu zeleneho a v lete... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika