Příspěvky uživatele - 220.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj - sestrojení, 4.10.2010
Zmíněná publikace je skvělá a jedna z nejlepších na našem trhu (viz mé web stránky petrslosar.cz).  Ale bohužel jen ta část, která se netýká aparatury na zpracování máče, tam je na úrovni 18. století. Dobrá, ukecali jste mě, tak 19., ale už... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 4.10.2010
To je bezvadné, že jste vybaven domácí moštárnou, závidět se nemá. Věčná škoda, že se s takovým výrobkem nezúčastníte nějaké soutěže, ale o tom jsme si už psali. Mě by to velmi zajímalo a jistě by mi Váš výrobek neunikl. Takže k Vašemu... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 25.9.2010
Nejlepší výsledky dává citlivě řízené zpracování a je celkem jedno, zda-li jednokotlové, které je energeticky velmi náročné nebo dvoukotlové, kterému dávám přednost. Co je podstatou problému? Získat z předloženého objemu máče či lutru max... celý příspěvek >
Kvasenie zemiakov (brambor), 23.9.2010
Nezlobte se, ale Vaše otázka je položená špatně a na špatném portálu (tady říkají vláknu). Přídavek cukru je složitá problematika a někteří přispěvatelé na ni reagují živě až přeživě a nikdy nezklamou. Vždy se jedná o celkovou sumu zkvasitelných... celý příspěvek >
PET flase - Slivovica (alkohol obecne), 23.9.2010
To, že Váš syn vezl do Egypta, předpokládám 50% - ní slivovici v PET lahvi chápu, já jsem to udělal také. Každé ráno je třeba se povinně ostogramit, jinak přijde faraonova pomsta a na tu působí jedině Ercefuryl. Ovšem zpět jsem nevezl nic,... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 22.9.2010
Vážený pane doktore, v zásadě je možno s Vašimi zkušenostmi ohledně desatera souhlasit, také bych měl rád po ruce moštárnu, ale jak už jsem někde psal, v naší zemi je více palíren, než-li moštáren. Vím, jakým jste zapřisáhlým nepřítelem řepného... celý příspěvek >
Kvasenie zemiakov (brambor), 19.9.2010
Podrobný návod najdete v publikaci B.Malleova, H.Schmicklova: Domácí výroba lihovin, nakladatelství BETA 2004, str 48. Ovšem bez pivovarských kvasnic to nepůjde. slosar-petr@seznam
PET flase - Slivovica (alkohol obecne), 19.9.2010
Zkratka PET značí polyethyltereftalát, tedy molekulu, která vzniká z tereftalové kyseliny (1,4-benzendikarboxylová kyselina) a ethylenglykolu. Reakce je katalyzovaná oxidem antimonitým Sb2O3. Obava, že by se tento katalyzátor mohl extrahovat do... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 13.9.2010
Myslím, že nejkomplexněji řeší tuto problematiku kniha Ing. Radka Wagnera: Calvados po lotatě, Olomouc 2006. Pokud ji nekoupíte přímo v obchodě, je možné ji koupit na internetu pomocí web adresy naklol.net. Je psaná velmi přijatelným, čtivým stylem a... celý příspěvek >
Slivovice od Jelínka, 25.8.2010
Děkuji za dotaz, jistě by to šlo i bez titulu, nic si za něj nekoupím. Citujete nepochybně správně, ostatně nevím, proč se firma RJ chlubí trojí destilací, co je na tom originálího? K tomu jsem se už vyjádřil, nebudu se opakovat. Letos již... celý příspěvek >
Slivovice od Jelínka, 24.8.2010
Žádná taková unie určitě není a o nominaci jednotlivých zástupců mi není nic známo, to je vnitřní věc židovské obce. Ovšem setkal jsem se s velmi zajímavým názorem, který dokládá i jistou nejednotnost v této jinak velmi konsistentní společnosti,... celý příspěvek >
Slivovice od Jelínka, 23.8.2010
Samozřejmě dila. Dík P.Š.
Slivovice od Jelínka, 23.8.2010
Předem bych se chěl omluvit znalcům dílu K Čapka, citoval jsem z hlavy a to víte jeho dílo jsem měl v ruce dávno a při mé nastárlosti..., ale tak nějak to v principu bylo.  slosar-petr@seznam.cz
Slivovice od Jelínka, 23.8.2010
Domnívám se, nejdražší slivovicí na našem trhu je KOSHER slivovice, která se vyrábí ve firmě R. Jelínek za dozoru rabína a samozřejmě, že výroba začíná výběrem švestek. Vzhledem k tomu, že ve firmě pracují převážně ženy a to se ví, že mají své dny,... celý příspěvek >
Destilát z kukuřice, 1.8.2010
Naprosto s Vámi souhlasím, výše popsaný způsob není pro přípravu kukuřičné pálenky příliš vhodný především proto, že se kvasného procesu nezúčastní amyláza, což je enzym, který štěpí polysacharid škrob na sacharozu, která se v kyselém prostředí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika