Příspěvky uživatele - 49.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím poraďte název květiny, 11.10.2012
"Domácí štěstí". :-) Josef.
Nejaké malé červíčky, 9.10.2012
Je to nějaká štítenka (slovensky asi štítnička, pokud se nepletu). Váš brslen je opravdu silně napaden. Pokud bych k němu neměl nějaký zvláštní citový vztah, vykopal bych jej nebo alespoň sestřihl u země, abych se těch štítenek... celý příspěvek >
Co je tohle za rostlinu?, 8.10.2012
Nikoli americké, ale jedlé. Josef.
Co to je za květinu?, 8.10.2012
Myslím, že je to něco z čeledi lomikamenovitých, tedy pokud se nepletu. Teď si na to nemohu vzpomenout a ani "na jazyku" to nemám, spíš jen takové nejasné tušení... Není to Heuchera, heucherella, Tiarella... a možná jsem si takovýmhle vzpomínáním... celý příspěvek >
Postřik trávy a plevele pod thůjemi, 27.9.2012
Herbicidy se obecně stříkají: menším tlakem v postřikovači: tím pádem vznikají především větší kapičky postřiku. Nevzniká jemný, lehký aerosol, který i lehký větřík snadno odfoukne... pokud možno za bezvětří, aby se odnos postřiku... celý příspěvek >
Název rostliny, 24.9.2012
Pokud se Norsko přestěhovalo na Madagaskar, pak ona květina může být z Norska. Jinak hledejte "zelení parašutisté". Josef.
Umiestnenie ovocnych stromov, 21.9.2012
Podle plánku to jsou nejlepší možná místa pro umístění dvou nových stromků: přibližně do trojsponu ke stávajícím. Jak je necháte k sobě narůst blízko, je na vás, na Vašem ošetřování - stříhání. Josef.
Co je to za rostlinu, 21.9.2012
Michale, máte recht. Pouze bych si tipl, ale ne tak přesně jako pan Jiří, že se jedná o něco brukvovitého. Josef.
Co je to za dřevokaznou houbičku?, 17.9.2012
Tedy Michale, klobouk dolů. Pěkná a rychlá odpověď (já bych to nevěděl). Josef.
Název tohoto plevele?, 14.9.2012
Je to tak, už mnohokrát tu o něm byla řeč a diskuse o tom, jak prtoz¨ti němu bojovat. Takže si to vyhledejte, máte na delší dobu co číst :-) Josef.
Poznáte škůdce?, 5.9.2012
Myslím, že to jsou housenice pilatek (např. pilatka třešňová). Ochranu si vyguglíte. Josef.
Neznámá rostlina, 29.8.2012
Na Garryu jsem při svém pátrání nenarazil. Podle mne to ona není. Mimo to (pokud reagujete na můj předešlý příspěvek z dnešního cca poledne), nesouhlasí "čelední" příbuznost s jednou (resp. více druhů) z našich zcela běžných a známých rostlin.... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 29.8.2012
S těmi lusky jste mě dostal!!!  Je si tím naprosto jista? Teď si tedy nejsem já jist tím, k čemu jsem se včera před půlnocí dopídil (a pak mi klekl mobilní internet od o2 a ani textový editor nereagoval, abych si to zapsal). Naznačím... celý příspěvek >
Je to sypavka borova? Moze sa pouzit postrek aj v srpnu/auguste?, 28.8.2012
Důkladně si prohlédněte žloutnoucí jehlice. Pokud je to sypavka, s největší pravděpodobností na nich budou žluté tečkovité či podlouhlé skvrnky, případně dokonce černé protáhlé "plodničky" (ploché, přisedlé na jehlici, velikost cca 1-2 mm). Ostatně... celý příspěvek >
Je to sypavka borova? Moze sa pouzit postrek aj v srpnu/auguste?, 28.8.2012
Přečetl jste si návod k Mospilanu a BI58? Josef.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika