Příspěvky uživatele - 49.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hybrid a F1, 4.3.2013
xxx.xxx.41.143 (?) 3.3.2013 14:27 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Otázka: "za jakých podmínek budou podobná sami sobě tj.Tornádu F1." Jednoduchá odpověď: Nikdy. Ze semínek získaných opylením F1 odrůdy nikdy... celý příspěvek >
Drátovec - krásnohlávek, 1.3.2013
Bohužel neobrazí. (Kdysi jsem si také myslel, že by mohl přezimovat, ale už jsem z toho vyrostl.) Je pěstován jen jako krátkodobá dekorativní květina. Josef.
Je na obrazku oresak nebo pajasan?, 20.2.2013
Tohle už je vzorná a názorná dokumentace. Josef.
Co je to za květinu, 29.1.2013
Dočetl jsem se (jinde), že je to "nová balkónová rostlina, která vznikla křížením surfínie a floxu". No, to asi ne, když každá z nich je z úplně jiné čeledi. Josef.
Jak se jmenuje tato oranžová rostlina?, 29.1.2013
A od které kytičky jsou ty visící šlahounky s okrouhlými lístky, které jsou na Vaší fotce, paní Valinová, vlevo dole? Josef.
Plíseň u voskovek, 21.1.2013
Pokud s použitím kuprikolu na padlí máte kladné zkušenosti, pak Vám je neberu. (Já jsem to nikdy nezkoušel.) Registrován - tedy "primárně určen" je na jiné houbové choroby. Josef.
Čerpadlo Sigma, 21.1.2013
1. Na mé nádobě není ventilek. 2. Tato nádoba je bez vaku (1965). Josef.
Co je to prosím za rostliny?, 17.1.2013
Myslím, že některý pepřinec - Peperomia. Kapradí asi ledviník s členitějšémi listy - Nephrolepis. Josef.
Identifikace rostliny, 17.1.2013
(Drobnolistá?) Fittonia? Josef.
Pomozte s určením rostliny, 17.1.2013
Jsem přesvědčen, že jde o líbenku velkokvětou - Eucharis grandiflora. Josef.
Poznáte rostlinu?, 8.1.2013
Já se k tomu taky přidávám - kohoutek věncový. Dobře se sám na suchých místech vysévá, ale jednotlivé rostliny nejsou extra dlouhodobě trvanlivé (mezitím vyrostou nové ze semínek) Josef.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 10.12.2012
Dobrý den. Váš kos je opravdu povedený ptáček. Mylím, že by ornitologové mli radost, kdybyste jim ho vložila do databáze pozorování. Je tam pozorování všemožných ptáků u nás, vzácných i běžných, často s fotkami nebo s... celý příspěvek >
"Komůrky" ve větvích ořešáku, 14.11.2012
Z čeho usuzujete, že jde o chorobu? Josef.
Utěsnění studny, 12.11.2012
Souhlasím s Benym, že jakékoli utěsňování spár nebude mít smysl. Když už bych měl vykopanou díru (studnu) a dal bych za ni plno peněz (to předpokládám). tak bych ji rozhodně nezasypával a snažil bych se tu investici využít. Celý objem... celý příspěvek >
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012
(Omlouvám se českému jazyku. Dvě "l" ve slově vytrvalých jsou samozřejmě překlep. Odeslal jsem to zbrkle a nepřečetl jsem si to po sobě.) Josef.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika