Co s dlouho neudržovaným trávníkem.



                     
host - 32.254 (?) 
2.8.2007 23:01
Než vás budu informovat o stavu našeho trávníku, musím vysvětlit omyl Chemickému Alímu. Ta žena/dívka, co přidala ten příspěvek, kde vás nabádala, ať se vrátíte k tématu a nepíšete romány, jsem nebyla já (narozdíl od ní jsem se vždy podepsala Petra), tudíž vám ani nesdělí, co pacička mého manžela(jarní fotbalovou sezónu už nestihl, rýt nemusel), ani jak to dopadlo. Já si vzala od každé rady něco, myslím, že to ve výsledku nebylo špatné řešení. Takže jsme postříkali(ale jen místy,jak se později ukázalo), uschlou trávu odstranili hráběmi a ještě teď někde neroste. Dvakrát jsme posekali kosou, aby byl trávník kratší a koupili vřetenovou sekačku.První dvě sekání byla dřina, ale teď sekáme pravidelně alespoň 1x za 14dní,spousta trávy uschla z veder,tak máme míň práce.Časem to zarovnáme a budu spokojená, protože, jak trvdil Ondra, stačí sekat a plevel se tím odrovná. A je to pravda. Kopřivy, rákosí a mech už tam nemáme. Místo nich tam roste na pohled mnohem příjemnější tráva. Akorát lopuchy mají teda kořínky! A ten krátký trávníček krásně vypadá a není poznat, co ho tvoří za rostliny. DÍKY VŠEM ZA RADY, BYLI JSTE SKVĚLÍ!Petra
  
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika