Nové příspěvky - Drůbež

Vylepšení a nové funkce pro vás
Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali o veškerých změnách, které jsme v průběhu posledních měsíců realizovali. S cílem vám poskytnout ještě lepší uživatelský zážitek a zpříjemnit vám procházení našimi stránkami, jsme provedli několik... celý příspěvek >
Kohout jiného plemene, host, 5.5.2024
Dobrý den, potřebovala bych pár rad. Z loňského roku mi zbyl kohout liliput, za pár dní mi známý přiveze pár kuřiček, abychom měli domácí vejce. První otázkou je, zda je mám na prvních pár dní všechny i s kohoutem nechat zavřené v kurníku, aby si... celý příspěvek >
Lněné semínko - krmení, host, 11.4.2024
prosím vás. je pravda to co píší tady https://www.womeno.cz/lnene-seminko/ myslím o těch fytoestrogenech, jestli je lněné semínko opravdu obsahuje. jde mi hlavně o jeho účinky na projevy menopauzy.
Otrava slepic náprstníkem, KUKY, 18.2.2024
U člověka mají srdeční glykosidy poločas vylučování několik dnů!!! Podobné to bude i u zvířat. Vejce určitě nejezte! Jak dlouho? Nevím. To by mohli vědět veterináři. Týdny. Otravy těmito látkami bývají fatální i v dnešní době. Nevíte, kolik toho... celý příspěvek >
Otrava slepic náprstníkem, host, 18.2.2024
Asi bych zavolala na veterinu a zeptala se... Určitě záleží i na množství, které sežraly. Vejce asi jedovatá nebudou.                                  Lída
Otrava slepic náprstníkem, host, 18.2.2024
V únoru vám roste na záhonech plevel?
Otrava slepic náprstníkem, host, 18.2.2024
Dobrý den, chtěli jsme slepicím přilepšit, tak jsme jim do výběhu dali plevel že záhonu. Bohužel mezi ním byly i listy náprstníku. Slepice mají otravu, jsou apatické, moc nejí, pít také moc nechtějí. Nevíte někdo, jestli můžou otravu přežít,... celý příspěvek >
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, host, 24.10.2023
Také mám nově zkušenost se slepičkami, co nechtějí začít snášet. Koupila jsem v polovině dubna synovi 4 dominanty od firmy Gallus. Inzerovali stáří slepiček 18 týdnů. Po 14 dnech holky opravdu začaly snášet a snáší každý den všechny jedno vajíčko. Ve... celý příspěvek >
Nesnasi, host, 15.8.2023
Možná je to stejný typ dotazu jako od Vlaďky. Termín "teče trus" málokterý chovatel použije. Chovat jednu slepici je v postatě týrání zvářt. Trol.
Nesnasi, host, 15.8.2023
No, jestli to není kohout sám-a protože sám, tak nekokrhá, páč nemá k sobě slepičky, které by ráno budil, SPCH.
Nesnasi, host, 15.8.2023
Přidejte kohouta.
Nesnasi, host, 14.8.2023
A to jste koupila dospělou slepici nebo kuřičku? Jestli kuřičku, tak začínají podle plemene snášet v 5. až 8.měsíci stáří. A směsí pro nosnice se mají krmit až od 22.týdne stáří.           Lída
Nesnasi, host, 14.8.2023
V březnu tohoto roku jsem si koupila slepicku..krmim ji kompletní krmnou směsi pro nosnice.a přidávám trávu. občas zbytky z kuchyně..a slepice nemůže snést vejce jen z ní teče trus... mám přidat vápenec nebo jak ji pomoc.
Nesnasi, host, 14.8.2023
Slepičku mám od března tohoto roku a nemůže snest vejce.jen z ní teče trus.davam ji kompletní krmnou směs pro nosnice a trávu.obcas zbytky z kuchyně...
Do hnízd seno, nebo slámu?, host, 27.7.2023
Já měla doma zbytek dřevité vlny, co používám do kotce pro psa, a osvědčila se i do hnízda pro slepice.
Slepice stále kvokají, host, 16.7.2023
Hodně sluníčka? SPCH
Další příspěvky:  1,  2,  3  
Nové příspěvky z celého diskusního fóra >
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika