Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hradec Králové - Svobodné Dvory: Jabloně a evropské hrušně jsou v pořádku. Jabloň Granny Smith na pláněti je v plném květu a nebyla poškozena, tedy ani ty květy. Švestky a třešně jsou tak na 50 %. Meruňky jsou na odpis, mirabelka Nancyská je chycená z 90 %, nashi ze 75 %. Ořešák, jak kde. Denně jezdím kolem Labského náhonu. Ořešák, který roste na jeho břehu nad vodou, je téměř nepoškozený. Záleží holt na lokálních podmínkách. Stromy jsem přihnojil postřikem na list (hnojiv je více, já jsem použil Kristalon). Přidal jsem Atonik. Důležitá bude chemická ochrana toho, co zbylo. Mohlo by se zdát, že choroby a škůdci si dali pauzu, ale včera jsem objevil mraky mšic na třešni (již ošetřeno Sanium Ultra).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika