Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jaká byla teplota té nešťastné noci na 23.4 v Pardubicích? Já měl kus od Chrudimi dle pokojového teploměru -3°C, ale potom jsem to srovnal s přesnějším rtutovým a ten ukázal o  +1,5°C více, takže u mne bylo maximálně -2 až -2,5°C. třešně a švestky se zdají takové připálené, není to černé, jen tmavěji zelené. Ostatní ovoce se vypadá dobré, nic zatím nescvrklo ani to nepadá (ani meruňky) Nejpozději kvetoucí je u mne Matčino a to hodně vymrzlo (v době mrazu byl plný květ). Opožděné, dosud nerozvinuté květy ve stádiu růžové poupě až balónky na jednoletých výhonech mráz přežily. Ostatní jabloně se zdají být dobré. Tedy u mne se ukázalo, že nejcitlivější jsou jabloně v plném květu, pokud už má plod třeba 5-10mm, tak vydrží více, ale určitě ještě budou rozdíly v odolnosti určitých odrůd.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika