Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Taky jsem se s ničím takovým nesetkal. Až teď se ukazuje, že plody které se nezvětšují a zaostávají, tak ty určitě opadnou a to včetně jabloní, u kterých většinou u mne vydžel z květenství pouze centrální květ, který je ve vývoji trochu napřed oproti těm postraním. Mrazům mohly odolat ještě teď dokvétající květy na jednoletém dřevě. Zkáza to je velmi velká. Meruňky vypadaly dobře a teď všechno opadává- nebude nic. Budu rád, když budou nějaká jablka, třešně a višně a něco švestek přežilo. Broskve budou tak do 10 plodů na stromě. Přežily ty hodně schované v listech. Jabloně mi zmrzly naposled v roce 2017 a to mrzlo květu -3,5°C. Nebylo to zdaleka tak fatální jako letos zmrzly především květy na větvích blízko země. Letos to zmrzlo komplet i ve výšce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika