Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 15.95 (?) 
7.8.2006 20:26, zobrazeno: 59830x
Uvažuji o koupi motorového vyžínače na sečení trávy kolem plotu, domu a stromků. Na sečení ploch již mám bubnovou sekačku. Potřebuji nějaký lehký stroj, snadno ovladatelný, aby jej mohla používat i žena. Zatím uvažuji o vyžínači Partner Colibri T 25 II. Máte někdo s tímto strojem, nebo značkou nějaké zkušenosti, případně můžete dopotučit nějaký jiný stroj?
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 52.39 (?), 3.5.2008 23:06

Tez uvazuji o Partner Colibri II a take by me zajimaly Vase zkusenosti, reakce s timto vyzinacem... Ted se da koupit za 2700Kc a to je myslim slusna cena. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 30.51 (?), 4.5.2008 8:59

Priliš drahé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 202.242 (?), 4.5.2008 20:41

Já bych doporučil Alko FRS 351. Má hlavu na dvě struny a navíc se dá "rozpůlit" - lepší přeprava a skladování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 97.178 (?), 5.5.2008 9:34

Colibri II ma hlavu tez na dve struny:

VÝHODY
- velice lehký, vhodný pro vysekávání malých porostů
- dvoustrunnová technologie (strunová hlava se dvěma strunami)
- poloautomatická strunová hlava
- pomocná pumpička pro lehčí startování
- ohnutá hřídel pro komfortnější práci

Tak jsem si tento vyzinac objednal, prijde zitra, tak ho hned vyzkousim. Na mou zahradu "snad" plne dostacujici - Sekani prevazne tam, kam se benzinova sekacka nedostane (kolem bazenu, plotu, kamenu a mensiho svahu)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.15 (?), 5.5.2008 10:53
Mam ho druhy rok zatim cca 20hodin provozu prvni 4 hodiny znacna zatez= sekani 20 let nesekane buse vcetne malin strunou spotreboval jsem 3 baleni struny. Funguje bez problemu startovani sice az na 5 pokus po zime. Je lehky vykon postacujici spotreba nadrzka za hodinu a deset minut.Sekam ve svahu a taky brehy tak me z toho boli zapesti. je nutne pouzivat kulatou strunu jinak vam nebude fungovat automaticke posunovani! Zaver: dobra koupe za ty prachy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 44.15 (?), 7.5.2008 6:46
Vcera jsem s nim fachcil zase 2 hodky a v pohode.Pri cisteni jsem si vsiml ze trubka v ktere je nahon neni duralova ale ocelova. barva se pri cisteni oloupala a pod ni rez hmm tak to budu muset natrit aspon zakladem aby to vydrzelo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 52.39 (?), 8.5.2008 9:49

Tak jsem vcera poprve sekal s timto vyzinacem a muzu rict ze za ty penize SUPER koupe! Posekal jsem bez problemu celou zahradu, seka se s ni dobre, vykon perfektni, startovani v poradku, skoro nic nezere (namichal jsem si 5l naturalu s olejem a jak to tak pozoruji bohate to staci na celou sezonu), takze zatim MAXIMALNI spokojenost. Na moje dosekavani SUPER, ale sekat s ni celou zahradu, popripade vetsi plochy, tak by byla lepsi nejaka s "riditkovymi" drzaky a popruhy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 131.48 (?), 23.5.2008 14:47

kupoval som tento rok - tiez len na dokosenie okolo stromov plota...

A zatial som max. spokojny, lahucky, startuje hned. Zo zaciatku ma trochu mrzelo ze nema odstredivu spojku na hlavici a vlastne hned po nastarovani sa hlavica otaca. Ale nakoniec z toho vysla vyhoda lebo ked opatrno dokazam okolo stromkov... tak vlestne len necham motor bezat na volnobeh a pekne si s nim manipulujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 115.149 (?), 10.6.2008 15:55
Skutečně dobrý vyžínač. Mám ho již pátým rokem a každýrok seču několikrát zahradu cca 900 m2 trávy. Vysokou první trávu beru nadvakrát - v půlce a u země a zatím jsem skutečně neměl s ním jedný problém. jen do něj liji benzín a vkládám struny - používám prům. 2mm. Za ty peníze - tenkrát stál přes 3000,- je to bomba.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika