Jak mazat křovinořez



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 59.37 (?) 
10.8.2008 20:10

S tím tímto omylem jsem si křoviňák HQ koupil taky, ale servis v U.B. mě ujistil, že to tak není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 47.123 (?), 8.8.2008 9:52

Petr H.: podle toho posledniho popisu jste prevodku nemohl poskodit. Naopak je pravdepodobne, ze pri prvnim vyzkouseni jiz puvodni mazivo vyteklo a proto jste mel duvod jej doplnovat. Pokud navic melo prebytecne mazivo pri doplnovani moznost odtekat kolem plniciho otvoru, nevidim ve Vasem chovani jedinou chybu. Zkuste tedy tu reklamaci, pokud ovsem jeji vyrizeni nebude drahe s ohledem na dopravu a pod..

Petr K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr H. - (22) - 240.196 (?), 8.8.2008 10:08

Nerad to říkám, ale já jsem při tom prvním použití nejdříve řešil startování, které mě z návodu nebylo zcela jasné, takže jsem několikrát motor nastartoval, nechal běžet a pak jsem s nim posekal 5m2, takže nevím jestli je to dostatečná doba, aby to mazivo mohlo vytéct.

Jinak pokusím se uplatnit tu reklamaci a každopádně díky vašim názorům teď vím, kde je závada resp. co můžu očekávat za případné reakce. Pokud neuspěji, což je pravděpodobné, tak vím co mám očekávat od servisu. Před touto diskuzí, kdyby mě servis řekl, že je tam všechno na výměnu, tak bych holt musel kývnout a nechat to opravit, takhle se tam s nima můžu aspoň trochu bavit :-)

Díky Petr H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.17 (?), 8.8.2008 13:41
Pane host - xxx.xxx.47.123 (?), 8.8.2008 9:17 „“ale u me prevodovky pruchozi jsou““- „“Mazivo se vsak ven nedostane““ Tak jsou průchozí, nebo jsou slepá? Hřídelka má navíc z vnitřní strany ložiska osazení aby se ložisko nemohlo pohybovat axiálně. Dále, krytka je po vnějším obvodu pevně přichycena, ale vnitřní průměr je volný, takže uvedený tlak (mačkání tuby) krytku dokáže v malém průměru lidově pootevřít. Nakonec to můžete vyzkoušet a uvidíte. Při zkoumání se snažím nalézt pravou příčinu závady a je mi jedno koho to postihne. Kdybych se snažil svalit vinu na nesprávnou stranu, problém by se nevyřešil, naopak za chvíli by se začal objevovat znovu a znovu, ale je to Váš názor a tak to beru. Není to tak že bych pánovi tazateli nepřál. Pokud si tohle myslíte, pak je zbytečné pokračovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr H. - (22) - 240.196 (?), 8.8.2008 13:52

Pokusím se křovinořez reklamovat a předpokládám, že závadu se dozvím - buď s tím, že reklamaci uznají jako oprávněnou, nebo jí zamítnou. Podstatné je, abych zjistil kde se stala chyba. Budu Vás o vyřízení reklamace informovat.

Petr H.

Díky za věcné příspěvky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika