Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U nás je letos jablek poskrovnu... Tak malou úrodu nepamatuji, na stromcích zůstalo tak po 2-3 plodech (pár jich sice naďobaly vosy, ale i předtím jich bylo málo). Vůbec letos se úroda ovoce nevydařila. Třešně, švestky ani jedna, rynglí asi 10ks, nektarinka 2ks, malá meruňka nic (květy zmrzly), hrušek je zatím na stromku asi 10ks, na jabloních po 2-3ks (i ten malináč), asi nejvíc plodů měla broskev, ty jsem i rozdávala, i když jsem ji letos nemusela prothávat. Ono v době, kdy stromy kvetly, buď mrzlo, nebo byla zima a pršelo.

Akorát by mne zajímalo, proč plané jabloně podél cesty k zahrádkám jsou obsypané plody tak, že visí jako smuteční vrby, a v osadě počítáme jablka na prstech...

Ještě, že aspoň drobného ovoce bylo dost.  Lída

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika