Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Doporučoval bych vodu deštovou a studniční míchat jedna k jedne.Kapry nedoporučuji přidávat ke pstruhum.Jako prevence nemocí se mi osvědčilo savo v dávce deset mililitru na tisíc litrů vody každý čtvrtý den./při davkovaní sava na hodinu vyřadit filtr/To ale pouze v případě že máte pstroužka do těch deseti centimetrů pak bych to aplikoval tak jednou za čtrnáct dnů podle potřeby.Je třeba takové čerpadlo aby se voda otočila alespon jednou za dvě hodiny.Mně se osvědčil filtr z ovocných bedýnek do kterých jsem umistil biomolitan a do té nejvyší ten co nejvíce jemný který se musí co nejčastěji prát.Aby se do spodních vrstev nedostávaly nečistoty.V připadě použití jiného filtru je dobré aby voda s něho stříkala na hladinu tím se zajistí i dostatečné množství kyslíku.Vodou ze studny se dá pozitivně ovlivnovat teplota zejména v horkých letních dnech.Pstruzi by nemněli mít vyší teplotu než 20stupnu.Maximum kratkodobě 25.Ale od dvaceti stupnu nahoro nekrmit.Chovu zdar dan.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika