Pěstování ozimé zeleniny



   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3263) - 61.185 (?) 
25.4.2024 9:13

O těch závislácích máš pravdu. Co bych doma v paneláku dělal, než vymýšlel ptákoviny, které potom realizuji na zahradě? To opravdu nevím. Ty květáky mě štvou, protože jsem to měl pěkně naplánovaný, výsev a výsadba v obvyklých termínech, v polovině října instalovat tunel s netkanou 50g/m2 a do dubna je pokoj. není třeba žádná obsluha. S těmi operacemi je to tak, že pravé koleno koncem října a levé koleno koncem dubna příští rok. Takže ozimé rostliny je pro mne to nejlepší. S rajčaty to bude horší. Jen ty do pařeniště jsou mně jasné. Nachystám všechno a začátkem dubna to se synem vysadíme. Pokud jde o tu hlavní várku rajčat, tak chci rajčata, která se nemusí vyštipovat, abych toi synovi ulehčil. Asi se budu věnovat trpaslíkům z projektu Dwarf. Zatím jsem žádná semena nepoptával, protože ještě jsem se nerozhodl, které konkrétně bych chtěl pěstovat. Zkusím nějaké výměny a zbytek bych nakoupil u Taťány v Chorvatsku. Mám o čem přemýšlet.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2799) - 6.138 (?), 29.4.2024 23:24

I já. Eva T. mi jasně ukazuje, že není třeba mít za oknem džungli a přesto je možné mít zralá rajčata v březnu. Rané dwarfy jsou řešení i pro mne. Zatím je čas, ale budu pracovat na výběru. Přivítám Tvojí inspiraci a podělím se o své uvažování.

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  21,  22   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika